Kalben: ” Kendime Bayılıyorum”

Ana Sayfa » MAGAZİN » Kalben: ” Kendime Bayılıyorum”
Kalben: ” Kendime Bayılıyorum”

Müziğin cesur temsilcilerinden Kalben, kariyerini ve yeni single çalışmasını MAG Haziran için anlattı. 

 

“ Kendime bayılıyorum”

 

 “Süper değilim, kahraman da olmak istemiyorum”

 

“Annemin saçının bir teli en önemli yadigarım”

 

“Şimdi kalbim hayata dair aşkla dolu”

 

 

Youtube’da yayınladığı video ile hayatlara dokunan, kısa sürede çok sevilen müzik dünyasının güçlü sesi Kalben, “Şanssız Mücadeleci” isimli yeni single çalışmasını ve gelecek hayallerini MAG okurları için paylaştı. 

 

Müziğin her zaman kendisine aidiyet getirdiğini belirten Kalben, “Müzik benim en iyi dostum, biricik aşkım” diye konuştu. Yeni single için heyecan yaşayan başarılı sanatçı, “Şanssız Mücadeleci benim için çok önemli çünkü dünyaca ünlü bir müzisyenle ortaklık ediyoruz. Karizmatik hissediyorum doğrusu. Başka bir dilden bu dile söz yazmak da hoşuma giden bir deneyim oldu” dedi. Kalbinin hayata karşı aşkla dolu olduğunu vurgulayan Kalben, “Şimdi kalbim hayata dair aşkla dolu. Bu aşktan yazıyorum şarkıları” ifadelerini kullandı. “Kendinize bu kadar aşık mısınız?” sorusuna her zamanki cesur tavrı ile yanıt veren ünlü sanatçı, “Kendime bayılıyorum. Kendimle yaşamak için tasarladığım, inşa ettiğim hayatı daha da güzelleştiren insanlarla çoğalmaya bayılıyorum. Yaşamın geçici ve zarif doğası gereği, bir kere bu beden ve bilinçle var olacağımı kabul edip her güzelliğe bağlılıkla sarılıyorum. Eleştirdiğim tek yanım daha özgüvenli ve özgür olabileceğim. Zamanla olur diye ümit ediyorum” dedi. 

Kaynak: (BHA) – Beyaz Haber Ajansı

Kalben: ” Kendime Bayılıyorum” - Yorumlar

YORUMLARINIZI PAYLAŞIN

 

Yapılan Yorumlar

SOSYAL MEDYADA BİZSitemizin sosyal medya hesapları

ÖNE ÇIKAN KATEGORİLER

RASTGELE İÇERİKLER

Global bir organizasyon olan Genç Liderler ve Girişimciler Derneği (JCI) İstanbul Şubesi, TOYP (Dünyanın Başarılı On Genci) Akademi’yi düzenledi Ay Yıldızlı Formalarla Babanıza Yeni Zaferler Yaşatın MHP İzmir İl Başkanı Veysel Şahin Kanımızla ve Canımızla Yanlarındayız Beşir Ağa: Osmanlı İmparatorluğu’nun efsanevi kitap koleksiyoncusu Sevgi Turan iddialı geliyor ASKON Başkanı Hasan Arslan’dan Ramazan Bayramı Mesajı

FACEBOOK'TA BİZ

TemaFabrika

Beyaz Haber Ajansı

Gözlem TV - Tüm Hakları Saklıdır