‘Karanlıkta Komedi’ pandemi gölgesinde yeni sezona hazırlanıyor

Ana Sayfa » MAGAZİN » ‘Karanlıkta Komedi’ pandemi gölgesinde yeni sezona hazırlanıyor
‘Karanlıkta Komedi’ pandemi gölgesinde yeni sezona hazırlanıyor

Geçen sezon sahnelenmeye başlayan, pandemi nedeniyle gösterilerine ara veren ‘Karanlık Komedi’nin oyuncuları uzun bir aradan sonra tekrar biraraya geldi. 30 Ekim’de sezonun ilk oyununu sahneleyecek olan Karanlıkta Komedi ekibi Trump Sahne’de provalarına başladı.

Jest Tiyatro’nun sahneye koyduğu, Ebru Kara’nın yönettiği Karanlıkta Komedi’de Burcu Kara, Gökçe Özyol, Ahu Yağtu, Atilla Olgaç, Akasya Asiltürkmen, Bülent Alkış ve Barış Kıralioğlu rol alıyor. Ahu Yağtu dışındaki oyuncular geçtiğimiz gün Trump Sahne’de buluştu. Hem hasret giderip hem de ilk provayı yapan oyuncular, herkesi tiyatroya davet etti.

“Destek bekliyoruz”

Zor dönemlerden geçtiklerini söyleyen oyuncular, “Özellikle sanat dünyası pandemiden çok fazla etkilendi ve etkilenmeye devam ediyor. Ama biz seyircilerimizin desteğiyle tiyatroyu yaşatacağız. Çünkü tiyatro hayatın kendisidir. Biz var olduğumuz sürece bu sahnelerde hayat devam edecek. Seyircilerimizi salonlara bekliyoruz, bizi izlemeye çağırıyoruz” şeklinde konuştular.

BEYAZ HABER AJANSI (BHA)

‘Karanlıkta Komedi’ pandemi gölgesinde yeni sezona hazırlanıyor - Yorumlar

YORUMLARINIZI PAYLAŞIN

 

Yapılan Yorumlar

SOSYAL MEDYADA BİZSitemizin sosyal medya hesapları

ÖNE ÇIKAN KATEGORİLER

RASTGELE İÇERİKLER

Rolls-Royce Sıfır AOG (Aircraft On The Ground) Noktasına Ulaştı Kadınlara yönelik online “AWS Cloud Practitioner Day” eğitimi verildi Filiz Karadağlı yükselmeye devam ediyor Naim Babüroğlu, NATO’suz Türkiye seçeneğini kıymetlendirdi İlk kez seyircisiz oynanacak Amerika Açık Tenis Turnuvası, farklı bir deneyim sunacak Eski futbolcular derbi öncesi sokaklarda para dağıttılar!

FACEBOOK'TA BİZ

TemaFabrika

Beyaz Haber Ajansı

Gözlem TV - Tüm Hakları Saklıdır