Karataş’da 50 Bin Fidan Toprakla Buluşacak

Ana Sayfa » GÜNCEL » Karataş’da 50 Bin Fidan Toprakla Buluşacak
Karataş’da 50 Bin Fidan Toprakla Buluşacak
İlçe'de yaptığı başarılı hizmetler ile vatandaşının takdirini toplayan Karataş Belediye Başkanı Necip Topuz, Karataş'da yeşillendirme ve ağaçlandırma çalışmalarını aralıksız sürdürüyor. Başkan Necip Topuz, zeytin ağacı dikimine de ayrı bir önem veriyor.
 
 
 
50 Bin Adet Ücretsiz Fidan Dağıtımı Başlattı
 
Tarımsal alanda önemli yatırımlara imza atan Karataş Belediyesi, bu konudaki çalışmalarına ara vermeden devam ediyor. Sürdürülebilir kırsal kalkınmayı sağlamak amacıyla çalışma yapan Karataş Belediyesi, 50 bin adet fidan dağıtımı yapıyor.
 
 
 
Karataş Zeytin Ağaçları İle Yeşillenecek
 
Zeytin fidanı dikiminin bölge için önemli olduğuna dikkat çeken Karataş Belediye Başkanı Necip Topuz yaptığı açıklamada, “Böylesi bir güzel bir ilçede böylesi güzel uygulamanın ne kadar yerinde olduğunu hep birlikte göreceğiz. Daha yaşanabilir ve yeşil bir Karataş için el ele veriyoruz. Daha yeşil bir Karataş için başlattığımız 50 Bin Fidan Projesi kapsamında vatandaşlarımız belediyemize gelip ücretsiz olarak zeytin fidanlarını alabilirler.'' dedi.

Kaynak: (BHA) – Beyaz Haber Ajansı

Karataş’da 50 Bin Fidan Toprakla Buluşacak - Yorumlar

YORUMLARINIZI PAYLAŞIN

 

Yapılan Yorumlar

SOSYAL MEDYADA BİZSitemizin sosyal medya hesapları

ÖNE ÇIKAN KATEGORİLER

RASTGELE İÇERİKLER

Diamon Challenge’da Türkiye’yi İstanbul  Hisar Okulları öğrencileri temsil edecek İstanbul Sözleşmesi Yaşatır Hüda Kaya ne dedi Diyanet açıklaması Meclis’te gündem oldu ​HUAWEI yeni yılı sürpriz indirim ve fırsatlarla karşılıyor ‘GAİN Sahne’nin bu haftaki konuğu kendine özgü tarzıyla öne çıkan Gaye Su Akyol oldu Filiz Karadağlı yükselmeye devam ediyor

FACEBOOK'TA BİZ

TemaFabrika

Beyaz Haber Ajansı

Gözlem TV - Tüm Hakları Saklıdır