Karşıyaka Kahvaltıda Buluştu

Ana Sayfa » GÜNCEL » Karşıyaka Kahvaltıda Buluştu
Karşıyaka Kahvaltıda Buluştu

“Dünya Kahvaltı Günü” kapsamında Karşıyaka kahvaltıda buluştu.

“Dünya Kahvaltı Günü” nedeniyle Karşıyaka Kaymakamlığı ve Karşıyaka Belediyesi’nin düzenlemiş olduğu kahvaltı organizasyonunda Karşıyakalı yöneticiler ve muhtarlar Karşıyaka Belediyesi Kent restoran ’ta bir araya geldi.

Pandemi şartları nedeniyle uzun süredir bir araya gelemeyen Karşıyakalı yöneticiler “Dünya Kahvaltı Günü” nedeniyle bir araya gelerek Karşıyaka ile ilgili yapılacakları da görüştü.

Karşıyaka’nın gündemde olan bazı sorunları ve geleceğe dönük bazı projelerin değerlendirildiği buluşmada Karşıyaka Kaymakamı Ali Rıza Çalışır, Karşıyaka Belediye Başkanı Dr. Cemil Tugay ile ilçe kurum yöneticileri muhtarlardan gelen soruları cevapladı.

Karşıyaka Belediyesi Kent Restoran’taki buluşmaya Karşıyaka Kaymakamı Ali Rıza Çalışır, Karşıyaka Belediye Başkanı Dr. Cemil Tugay, İlçedeki resmi kurum yöneticileri ile mahalle muhtarları katıldı.

Kaynak: (BHA) – Beyaz Haber Ajansı

Karşıyaka Kahvaltıda Buluştu - Yorumlar

YORUMLARINIZI PAYLAŞIN

 

Yapılan Yorumlar

SOSYAL MEDYADA BİZSitemizin sosyal medya hesapları

ÖNE ÇIKAN KATEGORİLER

RASTGELE İÇERİKLER

Spor sonrası enerjinizi meyve suyuyla geri kazanın Okanlı Küçük Mucitlerden 131 Buluş Ünlü medyum Zeynel Eroğlu; Covid-19 2021’de de gündemimizde kalacak! CHP’li Karahan: “ilçemizin en temel sorunu alt yapı” Sezen Aksu’nun gözdesi.. İngiltere’nin PKK uzantılarıyla ilgili kararına Dışişleri Bakanlığı’ndan açıklama

FACEBOOK'TA BİZ

TemaFabrika

Beyaz Haber Ajansı

Gözlem TV - Tüm Hakları Saklıdır