Kahkaha

Bayıldım

Cool

Kızgın

Mahcup

Öğretici

Şaşkın

Suskun

Tatlı

Üzgün

Süper

Keçiören Belediyesinden rekor asfalt yatırımı

Ana Sayfa » GÜNCEL » Keçiören Belediyesinden rekor asfalt yatırımı
Keçiören Belediyesinden rekor asfalt yatırımı

Keçiören Belediyesi, asfalt serim sezonunun uzamasıyla birlikte 2021 yılındaki asfalt yatırımını 70 milyon TL’ye çıkardı. Keçiören Belediye Başkanı Turgut Altınok, “3 yıla yakın görev süremizde 415 bin ton sıcak asfalt serimi yaptık. Sadece 2021 yılında yaptığımız asfalt serim yatırımı 70 milyon TL’dir. Asfaltlama çalışlarında rekor Keçiören Belediyesine aittir.  Şehrimize havaalanı gibi yollar kazandırdık.” dedi.

Ankara genelinde ve Keçiören’de hava sıcaklıklarının mevsim normallerinin üzerinde seyretmesi sıcak asfalt serim sezonu da uzattı. İlçede yağışların henüz başlamamasını fırsata çeviren belediye ekipleri ise hummalı bir çalışma yürüterek asfalt serim, kaldırım yenileme ve tretuvar çalışmalarını ara vermeden sürdürüyor.

İlçe genelindeki asfalt serim çalışmasını yerinde denetleyen ve mahalle sakinlerinden gelen olumlu tepkileri memnuniyetle karşıladığını söyleyen Başkan Altınok,  “İlçemizde bozuk, yıpranmış yol ve kaldırım bırakmıyoruz. Vatandaşımızın her kuruşunu hizmete dönüştürüyoruz. Havaalanı gibi geniş ve kullanışlı yollar yapıyoruz.  Görev süremiz boyunca 415 bin ton sıcak asfalt serimi yaptık. Bir yandan da çevre düzenleme çalışmalarıyla sokaklarımızı daha estetik hale getirdik.” ifadelerini kullandı. 

Kaynak: (BHA) – Beyaz Haber Ajansı

Keçiören Belediyesinden rekor asfalt yatırımı - Yorumlar

YORUMLARINIZI PAYLAŞIN

 

Yapılan Yorumlar

SOSYAL MEDYADA BİZSitemizin sosyal medya hesapları

ÖNE ÇIKAN KATEGORİLER

RASTGELE İÇERİKLER

Balparmak ve Muğla Belediyesi’nden Arıcılık Mesleği’nin Geleceği İçin İşbirliği Aydın Doğan Vakfı, 7. Genç Liderler Yaz Kampı Datça’da Yapılacak Başkan Malgaf, “İktidar Cesaret Veriyor” İstanbul’un yeni açık hava müzesi: Bukoleon Sarayı Müze İstanbul’un en eski çeşmesini de barındıracak 10 Soruda E-Ticarette vergilendirme Lider VakıfBank’tan İlbank’a set yok

FACEBOOK'TA BİZ

TemaFabrika

Beyaz Haber Ajansı

Gözlem TV - Tüm Hakları Saklıdır