Kahkaha

Bayıldım

Cool

Kızgın

Mahcup

Öğretici

Şaşkın

Suskun

Tatlı

Üzgün

Süper

Kelebek Mutfak 22’nci mağazasını Muğla’da hizmete açtı

Ana Sayfa » GÜNCEL » Kelebek Mutfak 22’nci mağazasını Muğla’da hizmete açtı
Kelebek Mutfak 22’nci mağazasını Muğla’da hizmete açtı

Türk mobilya sektöründe 86’ncı yılını kutlayan Kelebek Mobilya’nın bünyesinde yer alan Kelebek Mutfak, 22’nci mağazasını Muğla’nın Ortaca ilçesinde, Belediye Başkanı Alim Uzundemir’in de katıldığı bir tören ile hizmete açtı. Yıl sonuna kadar Türkiye genelinde 33 satış mağazasına ulaşmayı hedefleyen Kelebek Mutfak, Konforu her tarza uygun birbirinden şık seçeneklerle bir arada sunuyor.

 

Konforu her tarza uygun birbirinden şık seçeneklerle bir arada sunan Kelebek Mutfak, 22’nci mağazasını Muğla’nın Ortaca ilçesinde, Ortanca Belediye Başkanı Alim Uzundemir’in de katıldığı bir törenle hizmete açtı. Modern ve klasik olmak üzere en yeni ve en seçkin ürünlerini Muğlalılarla buluşturan Kelebek Mutfak, Türkiye’nin ilk modüler mutfak markası konumunda yer alıyor.

 

Hedef; yıl sonuna kadar 33 mağaza

Ortaca’daki 220 metrekarelik yeni yeni mağazayı Ayfa Ahşap Tekstil ortaklığıyla hayata geçiren Kelebek Mutfak, şu an Türkiye genelinde 22 olan mağaza sayısında yıl sonuna kadar 33 sayısına ulaşmayı hedefliyor. Kelebek Mutfak, Türk mobilya sektöründe 86’ncı yılını kutlayan Kelebek Mobilya’nın bünyesinde faaliyet gösteriyor.

Kaynak: (BHA) – Beyaz Haber Ajansı

Kelebek Mutfak 22’nci mağazasını Muğla’da hizmete açtı - Yorumlar

YORUMLARINIZI PAYLAŞIN

 

Yapılan Yorumlar

SOSYAL MEDYADA BİZSitemizin sosyal medya hesapları

ÖNE ÇIKAN KATEGORİLER

RASTGELE İÇERİKLER

Yavru Vatanın Yerli Solunum Cihazı MÜSİAD Expo’da Kaan Sekban’la Alt Tarafı Bi’ Talk Show Bu Hafta da Sürprizlerle Dolu! Unreal Engine 5’in Oyunu ‘Black Myth: Wukong’un NVIDIA DLSS’li İlk Görüntüleri Hayranlık Uyandırıyor Nahide Babashlı ‘Şaheser’le geldi “Kuralların gevşetilmesi yaz aylarında nezleyi arttırdı” 2021 MTV Video Müzik Ödülleri kazananları açıklandı

FACEBOOK'TA BİZ

TemaFabrika

Beyaz Haber Ajansı

Gözlem TV - Tüm Hakları Saklıdır