KFC Türkiye’de Bisikletli Kurye Dönemi Başladı

Ana Sayfa » GÜNCEL » KFC Türkiye’de Bisikletli Kurye Dönemi Başladı
KFC Türkiye’de Bisikletli Kurye Dönemi Başladı

İŞ Gıda çatısı altında hizmet veren KFC Türkiye, çevreye ve geleceğe katkıda bulunacak yeni projesi ile sürdürülebilir bir gelecek için İstanbul Anadolu Yakası’nda belirlediği pilot bölgede bisikletli kurye hizmetine başladı. 

Projeyle birlikte KFC Türkiye, bisikletli kurye modelini hayata geçiren ilk hızlı servis restoran markası oldu.

Türkiye’yi eşsiz lezzetleriyle buluşturan KFC,  pilot olarak seçilen üç restoranda bisikletli kurye ile paket servis hizmeti vermeye başladı. Bu uygulama ile Türkiye’de hızlı servis restoran sektöründe bir ilke imza atan KFC, 2017 yılında kurulan Bizero ile yürüttüğü iş birliği çerçevesinde bisiklet kurye servisinin yıl sonuna kadar daha yaygın hale gelmesi için çalışmalarını sürdürüyor.

KFC Türkiye ve Bizero’nun ortak hayata geçirdiği projede şu anda 30 bisikletli kurye bulunurken yıl sonuna kadar bu rakamın 100’e ulaşması ve kullanılan restoran sayısının artırılması hedefleniyor. 

Bisikletli kurye modeli verimlilik açısından motokuryeler ile aynı seviyede performans gösterirken, servis kalitesi anlamında öne çıkıyor. Çok yakın zamanda tüm kâğıt ambalajlarını kontrollü kaynaklardan elde edilen FSC sertifikalı ürünlerle değiştirerek, gelecek nesillere daha iyi bir dünya bırakmak için adım atan KFC Türkiye, bisikletli kurye modeli ile çevre dostu yatırımlarını sürdürüyor. 

Kaynak: (BHA) – Beyaz Haber Ajansı

KFC Türkiye’de Bisikletli Kurye Dönemi Başladı - Yorumlar

YORUMLARINIZI PAYLAŞIN

 

Yapılan Yorumlar

SOSYAL MEDYADA BİZSitemizin sosyal medya hesapları

ÖNE ÇIKAN KATEGORİLER

RASTGELE İÇERİKLER

Antalya Büyükşehir Belediyesi Serik Caddesi Gebiz Yolu kesişim kavşağını düzenliyor Fibaemeklilik Pembe Kurdele ile meme kanserine karşı mücadelesini sürdürüyor Nil Burak yoğun bakımda! Uluslararası Hemşireler Günü kapsamında pandemi sürecinde hemşirelik konuşulacak Little Caesars İstanbul’da Büyümeye Devam Ediyor İzmir +1 Fest’in kapanışı Evdeki Saat’ten

FACEBOOK'TA BİZ

TemaFabrika

Beyaz Haber Ajansı

Gözlem TV - Tüm Hakları Saklıdır