Kimse Cumhurbaşkanı’nın ve Hanımefendi’nin adını kullanamaz!

Ana Sayfa » MAGAZİN » Kimse Cumhurbaşkanı’nın ve Hanımefendi’nin adını kullanamaz!
Kimse Cumhurbaşkanı’nın ve Hanımefendi’nin adını kullanamaz!

Her Pazartesi akşamı Milyon TV’de yayınlanan Özgür Aras, Can Bozoklar ve Sibel Arna’nın yorumculuk yaptığı Üçü Her Yerde programında yine haftanın magazin gündemine dair çarpıcı açıklamalarda bulunuldu.

Fatih Ürek’in bir televizyon programında “Ekmeğimle oynadılar, benim programlarımı iptal ettirdiler, bir de bunu Ankara’dan gelen talimatla yaptıklarını iddia ettiler.” diye açıklamalarda bulunmuştu. Bu haberler Üçü Her Yerde masasında yorumlandı.

Özgür Aras ” Sayın Cumhurbaşkanı’nın ve Hanımefendi’nin isminin böyle konularda kullanılıyor olması ve magazin dedikodusu haline getirilmesi çok yanlış ve ayıp. Kimse Cumhurbaşkanı’nın ve Hanımefendi’nin adını böyle kullanamaz ” dedi. Can Bozoklar ise “ Maalesef en büyük problemlerden biri Sayın Cumhurbaşkanı’nın isminin kendisinin haberi olmadan kullanılmasıdır.” dedi. Üçü Her Yerde programında Fatih Ürek’in televizyonda program yapmasını engelleyen kişi ya da kişilerin en kısa zamanda deşifre edilmesi dilendi.

BEYAZ HABER AJANSI (BHA)

Kimse Cumhurbaşkanı’nın ve Hanımefendi’nin adını kullanamaz! - Yorumlar

YORUMLARINIZI PAYLAŞIN

 

Yapılan Yorumlar

SOSYAL MEDYADA BİZSitemizin sosyal medya hesapları

ÖNE ÇIKAN KATEGORİLER

RASTGELE İÇERİKLER

Barınakta iç sızlatan görüntüler tepki çekiyor Ünlülerin Kumaşcısına Altın Zirve Ödülü Yeni kapılar aralamanın yolu 21 Aralık’ta Fark Edilmeyen Pelvik Taban Rahatsızlığı Her 4 Kadından 1’inde Görülüyor Kızılay Sancaktepe Şubesi ile ilgili soruşturma açıklaması Finansman ve Sigorta’nın Dijital Oyuncuları ParamKredi İçin Güçlerini Birleştirdi

FACEBOOK'TA BİZ

TemaFabrika

Beyaz Haber Ajansı

Gözlem TV - Tüm Hakları Saklıdır