Kırmızıtaş, Türk bayrağını dalgalandırdı

Ana Sayfa » GÜNCEL » Kırmızıtaş, Türk bayrağını dalgalandırdı
Kırmızıtaş, Türk bayrağını dalgalandırdı

Gayrimenkul Danışmanı Evrim Kırmızıtaş Başaran, gayrimenkul şirketi RE/MAX’in yaklaşık 400 bin kişiyi değerlendirdiği sıralamasında 14. oldu.

Gayrimenkul Danışmanı Evrim Kırmızıtaş Başaran, gayrimenkul şirketi RE/MAX’in yaklaşık 400 bin kişiyi değerlendirdiği sıralamasında 14. oldu. Türkiye’yi zirveye taşıyan ve daha önce dünya şampiyonluğu da elde eden Başaran’ın 2020 hedefi ise yılsonuna kadar ilk sıraya çıkmak.

Pandemiye rağmen

Pandemi nedeniyle aylarca işler durmasına rağmen Türkiye’de toplam ciroda ilk sırada yer alan Başaran, “Koronavirüs ve ekonomik belirsizliklere rağmen işlerimizi aksatmadık ve bu başarıyı elde ettik. Daha önceden olduğu gibi yine birinci sıraya çıkmak için yıl sonuna kadar çalışmalarımızı hızlandıracağız” dedi.

Çin’den Amerika’ya yaklaşık 400 bin gayrimenkul danışmanının değerlendirildiği listenin önemine dikkat çeken Başaran, “Türkiye’den bir isim olarak bu başarıyı elde etmek beni çok mutlu etti” diye konuştu.

BEYAZ HABER AJANSI (BHA)

Kırmızıtaş, Türk bayrağını dalgalandırdı - Yorumlar

YORUMLARINIZI PAYLAŞIN

 

Yapılan Yorumlar

SOSYAL MEDYADA BİZSitemizin sosyal medya hesapları

ÖNE ÇIKAN KATEGORİLER

RASTGELE İÇERİKLER

İhracatçı kadınlar sahaya iniyor Babacan: Dün gece yapılan bir iflas açıklamasıdır! Nedret Hotun’dan Fotoğraf Ustaları Belgeseli Ankilozan spondiliti erken tanıyın, ağrıya boyun eğmeyin! Beethoven’dan İlham Aldı Dynabook pandemide KOBİ’lerin hareket ve güvenlikle ilgili dijital dönüşümlerine destek oluyor

FACEBOOK'TA BİZ

TemaFabrika

Beyaz Haber Ajansı

Gözlem TV - Tüm Hakları Saklıdır