Kahkaha

Bayıldım

Cool

Kızgın

Mahcup

Öğretici

Şaşkın

Suskun

Tatlı

Üzgün

Süper

Kıvanç Erginel’den doya doya ‘Ah İstanbul’

Ana Sayfa » MAGAZİN » Kıvanç Erginel’den doya doya ‘Ah İstanbul’
Kıvanç Erginel’den doya doya ‘Ah İstanbul’

Kıvanç Erginel her yanı duygu yüklü İstanbul şehri için hazırladığı ilk teklisi “Ah İstanbul” u dinleyicilerin beğenisine sunuyor.

Kıvanç Erginel her yanı duygu yüklü İstanbul şehri için hazırladığı ilk teklisi “Ah İstanbul” u dinleyicilerin beğenisine sunuyor. Hüzün, neşe, nostalji ve sitem yüklü “Ah İstanbul” şarkısı Mey Music etiketi taşıyor.

Sözü ve bestesi Kıvanç Erginel’e ait “Ah İstanbul” un düzenlemesi Kıvanç Erginel ve Metehan Dada tarafından yapıldı.

Karantina günlerindeki sokağa çıkma yasağında, alınan özel izinle çekilen klibin Yönetmenliğini Adil Kaynar, Görüntü Yönetmenliğini ise Gökhan Fırat üstlendi. İstanbul’u bomboş sokakları, sakin ve huzurlu hali ile göreceğimiz klipte baş rol tabii ki Kıvanç Erginel ve İstanbul’un.

“Ah İstanbul” yaşadığımız bu sıkıntılı günlerde hepimize iyi gelecek. Şarkı bugünden itibaren tüm dijital platformlarda dinleyiciler ile buluşurken, şarkının klibi Kıvanç Erginel YouTube kanalında izleyicilerin beğenisine sunuluyor.

BEYAZ HABER AJANSI (BHA)

Kıvanç Erginel’den doya doya ‘Ah İstanbul’ - Yorumlar

YORUMLARINIZI PAYLAŞIN

 

Yapılan Yorumlar

SOSYAL MEDYADA BİZSitemizin sosyal medya hesapları

ÖNE ÇIKAN KATEGORİLER

RASTGELE İÇERİKLER

Covid 19’a Karşı 12 Ülkeden Eşzamanlı Kalp Sağlığı Dayanışması ATİK’TE ÖNEMLİ ADIMLAR Standartları Yeniden Belirleyen Yeni BMW 5 Serisi Ağustos’ta Türkiye Yollarında Sisal Şans, Online Kazı Kazan ile 1 milyon TL kazandırdı Konak Belediyesi ‘Sıfır Atık Belgesi’ aldı Maske’den Sakatlar Derneği’ne yardım

FACEBOOK'TA BİZ

TemaFabrika

Beyaz Haber Ajansı

Gözlem TV - Tüm Hakları Saklıdır