Kobi’lere tam destek

Ana Sayfa » GÜNCEL » Kobi’lere tam destek
Kobi’lere tam destek

İnternet üzerinden satışı yapılan ürünleri Türkiye ve dünyadaki milyonlarca müşteriye ulaştırmak, Propars’ın e-ticaret yöntemi ile oldukça basit. Stok yönetiminden sipariş yönetimine, çeviri hizmetinden e-fatura işlemlerine kadar Propars’ın KOBİ’lerin ihtiyaçları doğrultusunda tasarladığı ara yüzle tek bir ekran üzerinden yapılabiliyor.

Ürünlerini Türkiye’nin ve dünyanın önde gelen e-ticaret platformlarında satışa çıkartmak isteyen işletmelerin Propars paneline bir kez aktarım yapmaları yeterli oluyor. Ürün sayısı fazla olan işletmeler, ürün bilgilerini içeren XML dosyalarını saniyeler içinde Propars sistemine aktarabiliyor. Ürün sayısı fazla olmayan işletmeler ise ‘Stok Yönetimi’ özelliğiyle kolayca ürün girişi yapabiliyor.

KOBİ’lerin e-ticaret alanında bilgi sahibi olması için eğitimler veren Propars, bu zamana kadar 300’ün üstünde KOBİ’nin ve 1500’den fazla firmanın dünyaya açılmasına yardımcı oldu. Propars şimdiye kadar yaptığı ticaret odalarındaki düzenli eğitimleri, e-ticaret eğitimleri ve ücretsiz webinarları ile KOBİ’lere tam destek sağlıyor. Firma bu çalışmalarıyla KOBİ’lerin sektördeki profesyonellerden eğitim almalarına, bilgi sahibi olmalarına ve e-ticaret sürecinde başarıya ulaşmalarına yardımcı oluyor.

İşbirliği yapmak isteyen bütün müşterilere e-ticaret eğitimi veren Propars, KOBİ’lerin, yurt dışından gelen ödemeleri nasıl alabilecekleri, ürünlerini hangi pazaryerlerinde daha fazla satabilecekleri ve kargo sürecini nasıl organize edebilecekleri gibi tüm önemli detayları öğretiyor.

Bütün bu eğitimlere ek olarak KOBİ’lerin daha çok satış yapabilmeleri için tüyolar da veren Propars, uyguladığı çalışmalarla işletmelerin e-ihracat alanında başarıya ulaşmalarına, kazançlarını artırmalarına yardımcı oluyor.

Kaynak: (BHA) – Beyaz Haber Ajansı

Kobi’lere tam destek - Yorumlar

YORUMLARINIZI PAYLAŞIN

 

Yapılan Yorumlar

BENZER İÇERİKLERİlginizi çekebilecek diğer içerikler

Engelsiz Adımlar Projesi

Engelsiz Adımlar Projesi 06 Mayıs 2021

SOSYAL MEDYADA BİZSitemizin sosyal medya hesapları

ÖNE ÇIKAN KATEGORİLER

RASTGELE İÇERİKLER

CHP’li Tuncer sordu: “Soma Holding’in yerine Türkiye Kömür İşletmeleri tarafından kaç Türk Lirası ödenmiştir?” İzmir Büyükşehir Belediyesi’nden üniversiteye hazırlanan gençlere destek PackUpp 1. Yılında 1 Milyon Paket Taşıdı CHP’li Bülbül’den İmamoğlu’na açılan soruşturmaya tepki Novo Nordisk Türkiye’den global yönetime kadın yönetici rüzgârı sürüyor Fabrika yapan “Fabrika”

FACEBOOK'TA BİZ

TemaFabrika

Beyaz Haber Ajansı

Gözlem TV - Tüm Hakları Saklıdır