Kocaeli Büyükşehir Belediyesi, buzlanmaya karşı her sabah sahada

Ana Sayfa » GÜNCEL » Kocaeli Büyükşehir Belediyesi, buzlanmaya karşı her sabah sahada
Kocaeli Büyükşehir Belediyesi, buzlanmaya karşı her sabah sahada

İlimizde etkisini gösteren kar yağışının ardından Büyükşehir Belediyesi ekipleri vatandaşların herhangi bir olumsuzluk yaşamaması için çalışmalarını sürdürüyor. Bu kapsamda Park ve Bahçeler Dairesi Başkanlığı ekipleri, dün gece etkili olan buzlanma nedeniyle sabahın erken saatlerinde mesaiye başladı. Ekipler buzlanmalara karşı köprü, kaldırım ve yürüyüş yollarında buz temizliği ve solüsyon çalışması yaptı.

 

GECE GÜNDÜZ ÇALIŞMA

Kar yağışının ardından vatandaşların olumsuz bir durum yaşamaması için Kocaeli Büyükşehir Belediyesi, ekipleri seferber ederek tüm bölgelerde çalışmalarını sürdürüyor. Park ve Bahçeler Dairesi Başkanlığı ekipleri dün gece etkili olan buzlanma nedeniyle vatandaşların kaymaya karşı oluşabilecek kazaların önüne geçmek için gece ayrı sabahın erken saatlerinde ise ayrı ekiple çalışmalara başladı.

 

TÜM PARK VE BAHÇELER SAHADA

Park ve Bahçeler Dairesi Başkanlığına bağlı tüm ekipler, buzlanma olmaması, vatandaşların kayarak zarar görmemesi için köprü, durak, kaldırım, üstgeçit ve yürüyüş yollarında buz kırma işlemi yaptı. Ekipler ardından buzlanma ve don olayına karşı engelleyici solüsyonla temizlik çalışması yapıldı. Park ve Bahçeler Dairesi Başkanlığı ekipleri sorumluluk sahasındaki tüm bölgelerde günlük olarak bu çalışmaları sürdürüyor.

Kaynak: (BHA) – Beyaz Haber Ajansı

Kocaeli Büyükşehir Belediyesi, buzlanmaya karşı her sabah sahada - Yorumlar

YORUMLARINIZI PAYLAŞIN

 

Yapılan Yorumlar

SOSYAL MEDYADA BİZSitemizin sosyal medya hesapları

ÖNE ÇIKAN KATEGORİLER

RASTGELE İÇERİKLER

Lüleburgaz’daki pazar yerlerindeki kişi sınırlaması “Her dört metrekareye bir kişi” Dijitalleşme ile Artan Güvenlik Saldırılarından Nasıl Korunuruz? Babacan: “Devlet tek bir partinin değildir, Kanal İstanbul’u eleştireceğiz” Aksa Enerji’den Fark Yaratan Atamalar SunExpress’ten 2021 yazında Türk turizmine tam destek Tuzlalı gençler, her ihtiyaç sahibi için bir tohumu toprakla buluşturdu

FACEBOOK'TA BİZ

TemaFabrika

Beyaz Haber Ajansı

Gözlem TV - Tüm Hakları Saklıdır