Kahkaha

Bayıldım

Cool

Kızgın

Mahcup

Öğretici

Şaşkın

Suskun

Tatlı

Üzgün

Süper

Kocaman’ın yabancı konukları çok mutlu

Ana Sayfa » GÜNCEL » Kocaman’ın yabancı konukları çok mutlu
Kocaman’ın yabancı konukları çok mutlu

Kartepe Belediye Başkanı Av.M.Mustafa Kocaman, Erasmus+ projesi kapsamında Kartepe’ye gelen yabancı öğretmenleri makamında ağırladı.

 

 

Kartepe Belediye Başkanı Av.M.Mustafa Kocaman, Suadiye Ortaokulu tarafından yürütülen Erasmus+ KA229 projesi “WHY NOT?” isimli proje kapsamında gelen İspanya, İtalya, Almanya, Portekiz ve Makedonya’dan Kartepe’ye gelen 15 öğretmeni makamında misafir etti.

 

 

Kartepe Belediye Başkanı Av.M.Mustafa Kocaman’a Suadiye Ortaokulu Müdürü Hakan Bozan Erasmus+ projesi hakkında bilgi verdi. Farklı ülkelerden Kartepe’ye gelen öğretmenleri ağırlamaktan dolayı mutlu olduklarını belirten Başkan Kocaman “Kartepemiz turizm alanında cazibe merkezlerinden biridir. Eminim sizler de doğamıza, coğrafyamıza bayılacaksınız. Ailelerinizle birlikte yine bekleriz. Şimdi sizler “Why Not” diyebilirsiniz. Bu kültür ve eğitim entegrasyonunu çok önemsiyorum. Her zaman yanınızdayım” ifadelerini kullandı.

 

Başkan Kocaman’ı çok sempatik, sıcak kanlı ve vizyon sahibi bulduklarını belirten yabancı konuklar, ilgi ve alakalarından dolayı teşekkür ettiler.  

Kaynak: (BHA) – Beyaz Haber Ajansı

Kocaman’ın yabancı konukları çok mutlu - Yorumlar

YORUMLARINIZI PAYLAŞIN

 

Yapılan Yorumlar

SOSYAL MEDYADA BİZSitemizin sosyal medya hesapları

ÖNE ÇIKAN KATEGORİLER

RASTGELE İÇERİKLER

Redbull Carpark Drift heyecanı Falken sponsorluğunda Bursa’da yaşanacak Özgün bir eğitim programı ile değer üreten hekimler yetişecek… Ergenlerde davranış değişiklikleri bağımlılık işareti olabilir! Prof. Dr. Nevzat Tarhan: “Gençlerin ve ileri yaştakilerin birbirlerine ihtiyacı var” A101 Aralık ayını birbirinden farklı ve uygun fiyatlı teknolojik ürünlerle karşılıyor Batıl inançlar psikolojimizi nasıl etkiliyor

FACEBOOK'TA BİZ

TemaFabrika

Beyaz Haber Ajansı

Gözlem TV - Tüm Hakları Saklıdır