Kahkaha

Bayıldım

Cool

Kızgın

Mahcup

Öğretici

Şaşkın

Suskun

Tatlı

Üzgün

Süper

LC Waikiki’den fikir geliştirme yarışması : E-Ticaret Ideathon için başvurular başladı

Ana Sayfa » GÜNCEL » LC Waikiki’den fikir geliştirme yarışması : E-Ticaret Ideathon için başvurular başladı
LC Waikiki’den fikir geliştirme yarışması : E-Ticaret Ideathon için başvurular başladı

Türkiye’nin global moda perakende markası LC Waikiki’nin, “E-Ticaret’in Geleceği” temasıyla düzenlediği online Ideathon’da yenilikçi fikirler yarışacak.

LC Waikiki, gençlerin gelişimini desteklemek ve e-ticaret’in geleceğine yönelik fikir üretmelerine katkıda bulunmak amacıyla düzenlediği Ideathon yarışmasını başlatıyor. İlk defa düzenlenecek olan LC Waikiki E-Ticaret Ideathon, katılımcıların iş geliştirme ve tasarım odaklı düşünme metotlarını kullanarak fikir geliştirmesine imkân sağlıyor. 

Tüm aşamaları online olarak gerçekleşecek yarışmaya, en az 2, en fazla 5 kişiden oluşan takımlar katılabiliyor.  LC Waikiki E-Ticaret Ideathon Yarışması’na başvuran takımlar, geleceğin e-ticaret uygulamaları çerçevesinde lcwaikiki.com için fikir geliştirecek. Yapılan ön görüşmeler sonrası fikirler, jüri tarafından değerlendirilerek kazanan 3 takım açıklanacak.

Kaynak: (BHA) – Beyaz Haber Ajansı

LC Waikiki’den fikir geliştirme yarışması : E-Ticaret Ideathon için başvurular başladı - Yorumlar

YORUMLARINIZI PAYLAŞIN

 

Yapılan Yorumlar

SOSYAL MEDYADA BİZSitemizin sosyal medya hesapları

ÖNE ÇIKAN KATEGORİLER

RASTGELE İÇERİKLER

Adeo Siber Güvenlik’in Satış Müdürü Osman Aksu Oldu İstanbul’a Kulak Ver! Çünkü, Ağustos’ta müzik ve dans her yerde Egeli ihracatçılar pandemiye dijital ayak izini bıraktı Regaib Kandili mesajları resimli 2020 kısa kandil tebrik sözleri Akciğer sertleşmesinde erken tanı hayat kurtarıyor Kilo artışı, nöropatik ağrılara zemin hazırlıyor

FACEBOOK'TA BİZ

TemaFabrika

Beyaz Haber Ajansı

Gözlem TV - Tüm Hakları Saklıdır