Lil Zey ve Kozmos’tan Ortak Çalışma: Eskisi Gibi

Ana Sayfa » MAGAZİN » Lil Zey ve Kozmos’tan Ortak Çalışma: Eskisi Gibi
Lil Zey ve Kozmos’tan Ortak Çalışma: Eskisi Gibi

Rap müziğin yükselen yıldızı Lil Zey, Kozmos’la ortak çalışmaları “Eskisi Gibi”yi Universal Müzik Türkiye etiketiyle dinleyicilerle buluşturdu.

Rap müziğin yükselen yıldızı Lil Zey, Kozmos’la ortak çalışmaları “Eskisi Gibi”yi Universal Müzik Türkiye etiketiyle dinleyicilerle buluşturdu.

“Eskisi Gibi”nin sözleri Lil Zey ve Kozmos’a, bestesi ve prodüktörlüğü Kozmos’a aitken mix ve mastering’ini de Can Paşa üstlendi.

LIL ZEY Hakkında:

Hip hop/trap sanatçısı ve DJ Lil Zey, Amerika Boston’daki Berklee College of Music’te şarkı yazarlığı ve müzik yönetimi eğitimi aldıktan sonra, RedZone Entertainment şirketinde stajyer A&R olarak Grammy ödüllü yapımcılar Tricky Stewart ve Terius “The Dream” Nash’le birlikte çalışmak için Georgia Atlanta’ya taşındı. Atlanta’dayken; A&R’lık süreçlerini endüstrinin en iyilerinden öğrenen Lil Zey, aynı zamanda DJ’lik kariyerine de orada başladı.

Hayatın her alanından ve özellikle de RedKeys Music çevresindeki arkadaşlarından ve müzisyenlerden oldukça fazla ilham alan Lil Zey, kişisel tecrübelerini daima sanatına yansıtıyor. Lil Zey aynı zamanda, yayımlanacak olan yeni projelerinde RedKeys Music bünyesindeki isimlerle iş birliği içinde olduğunun da ipuçlarını veriyor.

Khontkar’la aynı sahneyi paylaşan Lil Zey, Atlanta’nın Zone 6 sound’unu da Zorlu PSM’deki Thug Life partilerine getirdi. Tüm bunlar yeniyi keşfetmeye olan açlıkla birleşince; Lil Zey, Türkiye trap sahnesindeki yerini her geçen gün sağlamlaştıran bir sanatçı oldu.

Genç yıldızın, 17. Radyo Boğaziçi Müzik Ödülleri’nde de ‘En İyi Çıkış’ kategorisinde de adaylığı bulunuyor.

İstanbul / Beyaz Haber Ajansı (BHA)

Lil Zey ve Kozmos’tan Ortak Çalışma: Eskisi Gibi - Yorumlar

YORUMLARINIZI PAYLAŞIN

 

Yapılan Yorumlar

SOSYAL MEDYADA BİZSitemizin sosyal medya hesapları

ÖNE ÇIKAN KATEGORİLER

RASTGELE İÇERİKLER

Gülben Ergen hayran bıraktı AYMOD Fuarı ayakkabı sektörünü bir üst seviyeye taşıyacak Yalova Belediye Başkanı Vefa Salman ve yardımcısı görevden uzaklaştırıldı BM Genel Kurulu’nda CEO’lar COVID-19 sonrası daha iyi bir dünya için ortak bir bildirinin altına imza attı Kenan Doğulu’dan Bodrum’da müzik şöleni Rönesans’tan İzmirli depremzede çocuklar için “Duygu Paylaşım Evi”

FACEBOOK'TA BİZ

TemaFabrika

Beyaz Haber Ajansı

Gözlem TV - Tüm Hakları Saklıdır