Logitech ve Bilkom yeni bir işbirliğine imza attı!

Ana Sayfa » GÜNCEL » Logitech ve Bilkom yeni bir işbirliğine imza attı!
Logitech ve Bilkom yeni bir işbirliğine imza attı!

Geliştirdiği yenilikçi teknolojiler ve inovatif ürünleriyle dikkat çeken Logitech, dünyanın en değerli teknoloji markalarını tüketiciyle buluşturan Bilkom ile yeni bir işbirliğine imza attı. Satış kanallarının çeşitlenmesi noktasında yapılan işbirliği kapsamında, Logitech‘in Apple uyumlu klavye, mouse, klavye&mouse setleri, sunum cihazları, webcamleri, kulaklıkları ve tablet aksesuarları Bilkom güvencesiyle Apple Premium Reseller kanalına ait mağazalardan ve Apple için organize edilmiş diğer kanallar üzerinden satışa sunulacak.
Logitech Türkiye, Batı ve Orta Asya Ülkeleri Direktörü Mustafa UYAR, yeni işbirliğiyle ilgili olarak “Bilkom, 35 yılı aşkın bir süredir, dünyadaki dijital ve mobil dönüşümleri şekillendiren global markalara, katma değerli ve müşteri odaklı hizmet sunan bir kurum. Biz de Logitech olarak Apple odaklı yenilikçi ürünlerimizi farklı noktalarda tüketiciyle buluşturmak amacıyla Bilkom ile önemli bir işbirliğine imza attık. Tüketici nezdinde güven unsuru olarak kabul edilen Bilkom hizmetlerinin, Logitech ürünleri için de kusursuz olarak yerine getirileceğini bilmek bizleri son derece mutlu ediyor. İki değerli markanın yaratacağı sinerjiyle birlikte çok başarılı işlere imza atacağımıza eminiz.”dedi.

BEYAZ HABER AJANSI (BHA)

Logitech ve Bilkom yeni bir işbirliğine imza attı! - Yorumlar

YORUMLARINIZI PAYLAŞIN

 

Yapılan Yorumlar

SOSYAL MEDYADA BİZSitemizin sosyal medya hesapları

ÖNE ÇIKAN KATEGORİLER

RASTGELE İÇERİKLER

PASHA Bank’tan tarıma destek Avrupa ve Çevresinde Göç ve İltica Politikaları Başarısız Türkiye’de 2,5 Milyonu Çocuk Olmak Üzere 5 Milyon Nadir Hasta Var¹ Tuğba Ünal’dan muhteşem konser Hamilelikte egzersiz yapmanın sağladığı 7 altın fayda Küba’dan alternatif tedavi: akrep zehiri

FACEBOOK'TA BİZ

TemaFabrika

Beyaz Haber Ajansı

Gözlem TV - Tüm Hakları Saklıdır