Lüleburgaz Belediyesi’nin tesisleri açılıyor

Ana Sayfa » GÜNCEL » Lüleburgaz Belediyesi’nin tesisleri açılıyor
Lüleburgaz Belediyesi’nin tesisleri açılıyor

Lüleburgaz Belediyesi’ne ait tesisler 5 Nisan tarihi itibariyle korona virüs önlemleri kapsamında kapılarını açıyor. Saat 09.00 ile 20.00 arasında hizmet verecek olan tesislerden faydalanmak isteyen vatandaşların 31 Mart ile 2 Nisan tarihleri arasında Lüleburgaz Belediyesi Halk Masası’na başvuru yapması gerekiyor. 

 

Lüleburgaz Belediyesi’nin korona virüs salgını nedeniyle bir süredir kapalı olan Lüleburgaz Yıldızları Futbol Akedemisi (LYFA), Lüleburgaz Yıldızları Kadın Akademisi (LYKA) ve Ekin Atölyesi kapılarını açıyor. Korona virüs önlemlerinin alınacağı tesisler Kırklareli Valiliği İl Umumi Hıfzıssıhha Kurulu’nun 30 Mart 2021 ve 2021/32 sayılı kararında belirtilen esaslara göre faaliyet gösterecek. 

 

Başvurular Halk Masası’na

 

Tüm faaliyetlerin Covid-19 tedbirleri kapsamında gerçekleştirileceği tesislerden faydalanmak isteyen vatandaşların 31 Mart ile 2 Nisan 2021 tarihleri arasında Lüleburgaz Belediyesi Halk Masası’na müracaat etmesi gerekiyor. 

 

Hangi bölümler açılıyor?

 

LYFA, LYKA ve Ekin Atölyesi’nde açılan bölümler ve çalışma saatleri ise şöyle; 

 

09.00 – 20.00: Lüleburgaz Yıldızları Futbol Akademisi (Halı Sahalar, Kondisyon Salonu, Antrenman Salonu – Kırklareli Valiliği İl Umumi Hıfzıssıhha Kurulunun 12.08.2020 tarih ve 2020/92 saylı kararında belirtilen usul ve esaslara göre açılacaktır.)

09.00 – 20.00: Lüleburgaz Yıldızları Kadın Akademisi (Atölye ve İşlikler, Tenis Kortları, Büyük-Küçük Salon, Kütüphane, Büyük – Küçük Eğitim Sınıfı)

09.00 – 20.00: Ekin Atölyesi (Büyük – Küçük Salon, Cam – Seramik Atölyesi, Müzik Odası)

Kaynak: (BHA) – Beyaz Haber Ajansı

Lüleburgaz Belediyesi’nin tesisleri açılıyor - Yorumlar

YORUMLARINIZI PAYLAŞIN

 

Yapılan Yorumlar

BENZER İÇERİKLERİlginizi çekebilecek diğer içerikler

Engelsiz Adımlar Projesi

Engelsiz Adımlar Projesi 06 Mayıs 2021

SOSYAL MEDYADA BİZSitemizin sosyal medya hesapları

ÖNE ÇIKAN KATEGORİLER

RASTGELE İÇERİKLER

Milliyet Arkeoloji Dergisi ile “Nefes Alın” Eğitim kuruluşlarının sıkça taşıdığı 3 siber tehdit Lider Şahin hakkında çıkan haberlerle alakalı açıklamalarda bulundu Bosch geleceğini yapay zeka, elektromobilite ve yeşil hidrojende görüyor Sivil toplum kuruluşları Paris Anlaşması’nın onaylanması için imza kampanyası başlattı Abisinin İzinde Genç Yetenek

FACEBOOK'TA BİZ

TemaFabrika

Beyaz Haber Ajansı

Gözlem TV - Tüm Hakları Saklıdır