Kahkaha

Bayıldım

Cool

Kızgın

Mahcup

Öğretici

Şaşkın

Suskun

Tatlı

Üzgün

Süper

Lüleburgaz’da Üçüncü su kuyusunda da sondaj tamam!

Ana Sayfa » GÜNCEL » Lüleburgaz’da Üçüncü su kuyusunda da sondaj tamam!
Lüleburgaz’da Üçüncü su kuyusunda da sondaj tamam!

Lüleburgaz Belediyesi’nin artan ihtiyaçlar doğrultusunda hayata geçireceği 3 yeni su kuyusunda sona gelindi. Üç yeni su kuyusundan sonuncusunun sondaj çalışmaları Lüleburgaz Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü Şantiyesi’nde tamamlandı. Üçüncü su kuyusunun saatlik rezervi 120 ton olarak belirlenirken, 350 metre derinliğinde sondaj çalışması gerçekleştirildi. 

 

Lüleburgaz Belediyesi’nin kentin artan su ihtiyacına yönelik başlattığı 3 yeni su kuyusunda sona gelindi. İlk iki su kuyusunun sondaj çalışmalarını Kent Ormanı’nda yapan Su ve Kanalizasyon Müdürlüğü ekipleri, son su kuyusunun sondaj işlemlerini Fen İşleri Müdürlüğü Şantiyesi arazisinde gerçekleştirdi. 

 

Saatte 120 ton rezerv

 

Ekipler tarafından 350 metre sondaj çalışması gerçekleştirilen su kuyusunun saatlik rezervi ise 120 ton olarak belirlenirken bu rakam Kent Ormanı’ndaki su kuyularında 110 ton olarak gerçekleşmişti. Tüm bunlarla birlikte su kuyusu, analiz işlemlerinin ardından önümüzdeki süreçte içme suyu şebekesine bağlanacak.

Kaynak: (BHA) – Beyaz Haber Ajansı

Lüleburgaz’da Üçüncü su kuyusunda da sondaj tamam! - Yorumlar

YORUMLARINIZI PAYLAŞIN

 

Yapılan Yorumlar

SOSYAL MEDYADA BİZSitemizin sosyal medya hesapları

ÖNE ÇIKAN KATEGORİLER

RASTGELE İÇERİKLER

Atalık Nohutların Hasadı Gerçekleşti Akfen Holding 2020 Yılının En İtibarlı Holding Markası Seçildi Trakya turizmi için önemli toplantı Contactplus’a 2 yeni müşteri! Anne Sütüyle Beslenen Bebeklerin Kan Basıncı Daha Düşük, Kalpleri Daha Sağlıklı “Ahmet Kaya’nın değil koca bir ülkenin hikayesi”

FACEBOOK'TA BİZ

TemaFabrika

Beyaz Haber Ajansı

Gözlem TV - Tüm Hakları Saklıdır