Magdeburger Sigorta, HAYTAP iş birliğiyle sahipsiz hayvanlara destek verecek

Ana Sayfa » GÜNCEL » Magdeburger Sigorta, HAYTAP iş birliğiyle sahipsiz hayvanlara destek verecek
Magdeburger Sigorta, HAYTAP iş birliğiyle sahipsiz hayvanlara destek verecek

Magdeburger Sigorta ile Hayvan Hakları Federasyonu (HAYTAP), yeni iş birlikleri kapsamında hayvan hakları, sahipsiz evcil hayvanların korunması ve bakımı konularında birlikte çalışacak.

 

Magdeburger Sigorta, Hayvan Hakları Federasyonu’nun (HAYTAP) “yeni arkadaşı” ve destekçisi oldu. Magdeburger Sigorta, imzalanan protokolle HAYTAP Emekli Hayvanlar Çiftliği’nin sponsorları arasında yer alırken; aynı zamanda anlaşma kapsamında HAYTAP’ın hayvan hakları, sahipsiz evcil hayvanların korunması, emekli hayvanlar çiftliklerinin genişletilmesi ve sahipsiz hayvanların sağlık ihtiyaçları alanlarındaki projeleri için kurumsal destek sağlayacak.

 

HAYTAP ile yaptıkları iş birliğinin kendileri için çok kıymetli olduğunu belirten Magdeburger Sigorta Yönetim Kurulu Başkan Vekili ve Genel Müdürü Zafer Uçar, “177 yıllık tarihinde sektörde birçok ilki gerçekleştiren Magdeburger Sigorta, şimdi yine farklı bir projeye imza atıyor. Bugüne kadar sahipsiz evcil hayvanların korunması ve hayvan hakları adına çok önemli çalışmalara imza atan HAYTAP’ın yeni arkadaşı ve destekçisi olmaktan gurur duyuyoruz. Bu kıymetli iş birliği çerçevesinde, sahipsiz evcil dostlarımıza yönelik ihtiyaçların giderilmesi için destek vererek, hem onlar için somut bir fayda yaratılmasına hem de toplum bilinci açısından fark yaratılmasına katkı sağlamayı amaçlıyoruz. Ayrıca, bu desteğe müşterilerimizi de dahil etmek hedefiyle, evcil dostlarımıza özel geliştirdiğimiz Can Dostum Sigortası kapsamında imzalanan her poliçeyle HAYTAP’a kaynak aktaracağız.” dedi.

 

HAYTAP Yönetim Kurulu Başkanı Av. Ahmet Kemal Şenpolat ise “Haytap’ın arkadaşları arasına giren Magdeburger Sigorta ile birlikte çok önemli projelere imza atacağımıza inanıyoruz. Yıllar içinde böyle duyarlı şirketlerin artması bizlerin de daha çok hayvana ulaşmamıza neden oluyor. Ulusal çapta gücümüz ne kadar çok olursa kimsesiz hayvanları kapsama alanımız daha da genişliyor. Magdeburger Sigorta da bu iş birliğimizin önemli paydaşlarından birisi oldu. Diğer tüm şirketlere de bağışçılara da bu ve benzeri çalışmaların pusula olmasını istiyoruz. Gönüllü işe başladığımız ilk yıllarımızda Haytap’ın yanında hiçbir kurumsal şirket yoktu. Fakat zaman içinde şeffaf ve doğru biçimde bağışların kullanılması dikkat çekmiş olacak ki Magdeburger de özellikle Emekli Hayvanlar Çiftliği projemize destek veren firmalar arasında yer aldı. İnanılmaz mutluyuz, tabi oradaki mağdur, sakat, yaşlı dostlarımız da…” şeklinde konuştu.

Kaynak: (BHA) – Beyaz Haber Ajansı

Magdeburger Sigorta, HAYTAP iş birliğiyle sahipsiz hayvanlara destek verecek - Yorumlar

YORUMLARINIZI PAYLAŞIN

 

Yapılan Yorumlar

SOSYAL MEDYADA BİZSitemizin sosyal medya hesapları

ÖNE ÇIKAN KATEGORİLER

RASTGELE İÇERİKLER

CHP Çiftçilerin yanında Vodafone Tüm dünyada marka stratejisini yeniledi Endüstriyel Tesisleri Isıtırken, Enerjiyi Boşa Harcamayın! Sosyal izolasyon tercihi izolasyona döner mi Michael Morpurgo’dan destansı bir yol hikâyesi EİB’ten Mart ayında 1 milyar 286 milyon dolarlık ihracat

FACEBOOK'TA BİZ

TemaFabrika

Beyaz Haber Ajansı

Gözlem TV - Tüm Hakları Saklıdır