MAHMUT GÖRGEN İLE DİLŞAD ÇATALCALI’NIN ‘NE SALAKSIN’ SİNGLE ÇIKTI

Ana Sayfa » MAGAZİN » MAHMUT GÖRGEN İLE DİLŞAD ÇATALCALI’NIN ‘NE SALAKSIN’ SİNGLE ÇIKTI
MAHMUT GÖRGEN İLE DİLŞAD ÇATALCALI’NIN ‘NE SALAKSIN’ SİNGLE ÇIKTI

Son zamanlarda arabeskin eskimeyen sesi Cansever ile çıkaracağı single çalışmasıyla anılan ve sürekli olarak magazin basınında yer alan  Mahmut Görgen, Dilşad Çatalcalı ile beraber hazırladığı Ne Salaksın adlı single çalışmasını müzik severlerle buluşturdu.

Söz ve müziği Dilşad Çatalcalı’ya ait olan Mahmut Görgen tarafından aranje edilen ‘Ne Salaksın’ isimli single çalışması Melodi Müzik etiketiyle tüm dijital müzik platformlarında müzik severlerin beğenisine sunulmuş durumda.

Mahmut Görgen yapmış olduğu açıklamada, ”çok uzun yıllardan beri müzik piyasasında pek çok önemli konser ve organizasyonda sahneye çıktım, bu sene içerisine müzik severlerle buluşturacağım single çalışmalarıyla da tüm edindiğim tecrübelerin yanı sıra bilgi birikimlerimi müzik severlerle buluşturmuş olacağım’ şeklinde konuştu. Dilşad Çatalcalı da; ‘Covid-19 sebebiyle uzaktan çalıştığımız için çok yorucu ama güzel bir proje oldu. Şarkımız artık müzik severlere emanet” ifadelerine yer verdi.

MAHMUT GÖRGEN İLE DİLŞAD ÇATALCALI’NIN ‘NE SALAKSIN’ SİNGLE ÇIKTI - Yorumlar

YORUMLARINIZI PAYLAŞIN

 

Yapılan Yorumlar

SOSYAL MEDYADA BİZSitemizin sosyal medya hesapları

ÖNE ÇIKAN KATEGORİLER

RASTGELE İÇERİKLER

Samsung bu yıl da herkesi siber zorbalığa karşı #FarkınaVar hashtag’i ile harekete geçmeye davet ediyor! İran medyası: IAEA Lideri Amano’yu ABD ve İsrail öldürdü Miray Daner:” Aşık Olduğumda Şeffaf ve İçtenim” Molped’in yeni marka yüzü Elçin Sangu, reklam filminde ‘Kız Sözü’ veriyor “Sel ve su taşkınları ‘Hizmet Kusuru’dur” Gölbaşı’nın Büyük Projeleri Görücüye Çıktı..

FACEBOOK'TA BİZ

TemaFabrika

Beyaz Haber Ajansı

Gözlem TV - Tüm Hakları Saklıdır