Kahkaha

Bayıldım

Cool

Kızgın

Mahcup

Öğretici

Şaşkın

Suskun

Tatlı

Üzgün

Süper

MAHMUT GÖRGEN İLE DİLŞAD ÇATALCALI’NIN ‘NE SALAKSIN’ SİNGLE ÇIKTI

Ana Sayfa » MAGAZİN » MAHMUT GÖRGEN İLE DİLŞAD ÇATALCALI’NIN ‘NE SALAKSIN’ SİNGLE ÇIKTI
MAHMUT GÖRGEN İLE DİLŞAD ÇATALCALI’NIN ‘NE SALAKSIN’ SİNGLE ÇIKTI

Son zamanlarda arabeskin eskimeyen sesi Cansever ile çıkaracağı single çalışmasıyla anılan ve sürekli olarak magazin basınında yer alan  Mahmut Görgen, Dilşad Çatalcalı ile beraber hazırladığı Ne Salaksın adlı single çalışmasını müzik severlerle buluşturdu.

Söz ve müziği Dilşad Çatalcalı’ya ait olan Mahmut Görgen tarafından aranje edilen ‘Ne Salaksın’ isimli single çalışması Melodi Müzik etiketiyle tüm dijital müzik platformlarında müzik severlerin beğenisine sunulmuş durumda.

Mahmut Görgen yapmış olduğu açıklamada, ”çok uzun yıllardan beri müzik piyasasında pek çok önemli konser ve organizasyonda sahneye çıktım, bu sene içerisine müzik severlerle buluşturacağım single çalışmalarıyla da tüm edindiğim tecrübelerin yanı sıra bilgi birikimlerimi müzik severlerle buluşturmuş olacağım’ şeklinde konuştu. Dilşad Çatalcalı da; ‘Covid-19 sebebiyle uzaktan çalıştığımız için çok yorucu ama güzel bir proje oldu. Şarkımız artık müzik severlere emanet” ifadelerine yer verdi.

MAHMUT GÖRGEN İLE DİLŞAD ÇATALCALI’NIN ‘NE SALAKSIN’ SİNGLE ÇIKTI - Yorumlar

YORUMLARINIZI PAYLAŞIN

 

Yapılan Yorumlar

SOSYAL MEDYADA BİZSitemizin sosyal medya hesapları

ÖNE ÇIKAN KATEGORİLER

RASTGELE İÇERİKLER

​Arabada sinema keyfine devam Evini su basan yaşlı kadın 20 kedisi için ağladı; evden çıkmak istemedi Karşıyaka Belediyesi’nden açıklama Rifat Sarıcaoğlu eski eşim beni bayıltıp spermimi çaldı dedi inanılmaz olay “Uluslararası eğitim pazarında Türkiye’nin üleşi arttı” Ece Erken resmi belgede sahtecilik suçuyla savcılığa şikayet edildi!

FACEBOOK'TA BİZ

TemaFabrika

Beyaz Haber Ajansı

Gözlem TV - Tüm Hakları Saklıdır