Kahkaha

Bayıldım

Cool

Kızgın

Mahcup

Öğretici

Şaşkın

Suskun

Tatlı

Üzgün

Süper

Mahmut Görgen: “Kızların DJ’lere güveni yok!

Ana Sayfa » MAGAZİN » Mahmut Görgen: “Kızların DJ’lere güveni yok!
Mahmut Görgen: “Kızların DJ’lere güveni yok!

Ünlü aranjör ve Dj Mahmut Görgen bir gazeteye verdiği röportajda müzikte reform yapacağı ifadelerine yer verdi.

Ünlü aranjör ve Dj Mahmut Görgen bir gazeteye verdiği röportajda müzikte reform yapacağı ifadelerine yer verdi. Son dönemlerde çıkardığı başarılı single çalışmalarının yanında yaptığı paylaşımlarıyla da sık sık gündem olan Görgen röportajında müzik tarzı ve ekibine de açıklık getirdi.

DJ’lerin yavaş yavaş star gözüyle görülmeye başladığına değinen Görgen, sanatçıların orkestrayla beraber çıkması çok masraflı olduğu için son dönemlerde sık bir şekilde DJ’lerin tercih edildiğinden söz etti. DJ olmanın zorluklarına da değinen genç DJ müzik yaparak müzikseverlerle buluşmaktan mutlu olduğunu dile getirdi.

Röportajda sorulan sorulara içtenlikle ve samimi cevaplar verdiği görülen Mahmut Görgen, kendi tarzını yarattığını ve kendi oluşturduğu ekibiyle müzik kariyerine devam ettiğini ifade etti. Özel hayatıyla ilgili sorulan soruya da kısaca cevap veren Görgen kızların DJ’lere güvenci olmadığına vurgu yaptı.
‘Albüm projesi var mı?’ sorusuna ‘Single projelerimiz var’ şeklinde yanıt veren ünlü DJ takipçilerini de yeniden heyecanlandırdı.

BEYAZ HABER AJANSI (BHA)

Mahmut Görgen: “Kızların DJ’lere güveni yok! - Yorumlar

YORUMLARINIZI PAYLAŞIN

 

Yapılan Yorumlar

SOSYAL MEDYADA BİZSitemizin sosyal medya hesapları

ÖNE ÇIKAN KATEGORİLER

RASTGELE İÇERİKLER

Global Ports Holding sektöründe Turquality’e kabul edilen ilk şirket oldu PepsiCo, UEFA Kadınlar Futbolu’nun resmi sponsoru Trend Micro, 8,8 milyon Covid-19 içerikli tehdidi engelledi Babacan: “Kimse Halkı Cahil Yerine Koymasın” Bahadır Ak, Gizem Ak Çifti Tatilde Maskeli Cümbüş! Trump Sahne Mahşer-i Cümbüş ile Cumartesi akşamı perdelerini açtı

FACEBOOK'TA BİZ

TemaFabrika

Beyaz Haber Ajansı

Gözlem TV - Tüm Hakları Saklıdır