Mahmut Görgen’in yeni şarkısı “Hep Acıya Yakın Yüreğim”

Ana Sayfa » MAGAZİN » Mahmut Görgen’in yeni şarkısı “Hep Acıya Yakın Yüreğim”
Mahmut Görgen’in yeni şarkısı “Hep Acıya Yakın Yüreğim”

Ünlü DJ Mahmut Görgen 2021’i ‘Hep Acıya Yakın Yüreğim’ adlı single çalışmasıyla karşıladı. Mahmut Görgen’in pop tarzında aranje ettiği şarkısında, çok hızlı aşk olup bağlandığından ve bu sebeple aşk acısı çektiğinden bahsediyor.
Sözleri İbrahim Karabulut’a, aranje ve düzenlemesi Mahmut Görgen’e ait olan ‘Hep Acıya Yakın Yüreğim’ bir aşk acısını anlatıyor.
Mahmut Görgen ‘Hep Acıya Yakın Yüreğim’ hakkında şunları söyledi: ‘Bu şarkı aslında hızlı aşık olup bağlanmanın ve yaşanan aşk acısının bir hikayesi diyebilirim. Sözler bana ilk geldiğinde ne yapabiliriz diye üzerinde uzun bir süre düşündüğüm ve şu anda dinlediğiniz son halini hazırladığım şarkı artık sizlere emanet.’
İbrahim Karabulut’un sesiyle hayat bulan ‘Hep Acıya Yakın Yüreğim’ adlı çalışma Warble Medya etiketiyle tüm dijital platformlarda müzikseverlerle buluştu.

BEYAZ HABER AJANSI (BHA)

Mahmut Görgen’in yeni şarkısı “Hep Acıya Yakın Yüreğim” - Yorumlar

YORUMLARINIZI PAYLAŞIN

 

Yapılan Yorumlar

SOSYAL MEDYADA BİZSitemizin sosyal medya hesapları

ÖNE ÇIKAN KATEGORİLER

RASTGELE İÇERİKLER

Tanju Okan’ın veliahttından yeni şarkı… Arabeskin usta yorumcusu Cansever ses yarışması düzenledi SunExpress’ten 2021 yazında Türk turizmine tam destek Brisa ve TEMA Vakfı’ndan Dijital Orman BERGÜZAR KOREL’DEN PAPARAZİLERE ŞOK Regaib Kandili mesajları resimli 2020 kısa kandil tebrik sözleri

FACEBOOK'TA BİZ

TemaFabrika

Beyaz Haber Ajansı

Gözlem TV - Tüm Hakları Saklıdır