Mahşer-i Cümbüş 23 Ekim Cuma Trump Sahne’de

Ana Sayfa » MAGAZİN » Mahşer-i Cümbüş 23 Ekim Cuma Trump Sahne’de
Mahşer-i Cümbüş 23 Ekim Cuma Trump Sahne’de

Doğaçlama tiyatronun önemli temsilcilerinden Mahşer-i Cümbüş, 23 Ekim Cuma günü saat 20:30’da Trump Sahne’de tiyatro severlerle buluşacak.

Doğaçlama tiyatronun gösteri biçimlerinden “Tiyatro Sporu”nu Türkiye’de ilk kez seyirci ile buluşturan Mahşer-i Cümbüş; Burak Satıbol, Ayhan Taş, Dilek Çelebi, Ayça Işıldar Ak, Özlem Türay ve Yiğit Arı gibi oyuncularla izleyici karşısına çıkıyor, izleyenlere eğlenceli anlar vadediyor. İzleyenler de güldürürken düşündüren oyunda, hayatın içinden ve hayata dair birebir yaşadıkları örneklerle oyunları yönlendirebiliyorlar.

Trump Sahne, kontrollü sosyal hayata geçiş kapsamında COVİD-19’a karşı tüm önlem ve tedbirlerini almış olarak kapılarını açıyor. Yüzde 100 taze hava ile iklimlendirilen 500 kişilik Trump Sahne’de seyirciler, birer sıra atlayıp üçer koltuk boş bırakarak oyunu izleyecekler. Girerken ateşleri ölçülecek olan izleyiciler, sürekli dezenfekte edilen salonda oyunu maskeli olarak izleyecek.

BEYAZ HABER AJANSI (BHA)

Mahşer-i Cümbüş 23 Ekim Cuma Trump Sahne’de - Yorumlar

YORUMLARINIZI PAYLAŞIN

 

Yapılan Yorumlar

SOSYAL MEDYADA BİZSitemizin sosyal medya hesapları

ÖNE ÇIKAN KATEGORİLER

RASTGELE İÇERİKLER

​Kapiland küllerinden doğuyor… Bursa’da kadını göğsünden vurup yol kenarına attılar Akademisyen yazar Mehmet Y. Yahyagül’den sıra dışı bir roman MURAT PARASAYAR SON REKLAMINDA ARABA YIKADI BABACAN: “Bulgar parasını değersiz diye dün çöpe atanlar, bugün Bulgarlar gelsin de para bıraksın diye bekliyor” Kaspersky Threat Intelligence Portal, API entegrasyonu ve şüpheli nesneleri kontrol etme yeteneği sunuyor

FACEBOOK'TA BİZ

TemaFabrika

Beyaz Haber Ajansı

Gözlem TV - Tüm Hakları Saklıdır