Mahşer-i Cümbüş 23 Ekim Cuma Trump Sahne’de

Ana Sayfa » MAGAZİN » Mahşer-i Cümbüş 23 Ekim Cuma Trump Sahne’de
Mahşer-i Cümbüş 23 Ekim Cuma Trump Sahne’de

Doğaçlama tiyatronun önemli temsilcilerinden Mahşer-i Cümbüş, 23 Ekim Cuma günü saat 20:30’da Trump Sahne’de tiyatro severlerle buluşacak.

Doğaçlama tiyatronun gösteri biçimlerinden “Tiyatro Sporu”nu Türkiye’de ilk kez seyirci ile buluşturan Mahşer-i Cümbüş; Burak Satıbol, Ayhan Taş, Dilek Çelebi, Ayça Işıldar Ak, Özlem Türay ve Yiğit Arı gibi oyuncularla izleyici karşısına çıkıyor, izleyenlere eğlenceli anlar vadediyor. İzleyenler de güldürürken düşündüren oyunda, hayatın içinden ve hayata dair birebir yaşadıkları örneklerle oyunları yönlendirebiliyorlar.

Trump Sahne, kontrollü sosyal hayata geçiş kapsamında COVİD-19’a karşı tüm önlem ve tedbirlerini almış olarak kapılarını açıyor. Yüzde 100 taze hava ile iklimlendirilen 500 kişilik Trump Sahne’de seyirciler, birer sıra atlayıp üçer koltuk boş bırakarak oyunu izleyecekler. Girerken ateşleri ölçülecek olan izleyiciler, sürekli dezenfekte edilen salonda oyunu maskeli olarak izleyecek.

BEYAZ HABER AJANSI (BHA)

Mahşer-i Cümbüş 23 Ekim Cuma Trump Sahne’de - Yorumlar

YORUMLARINIZI PAYLAŞIN

 

Yapılan Yorumlar

SOSYAL MEDYADA BİZSitemizin sosyal medya hesapları

ÖNE ÇIKAN KATEGORİLER

RASTGELE İÇERİKLER

Yüksek talep güçlü markayla buluşuyor: Bosch Elektrikli El Aletleri satış rekoru kırdı Hazırgiyim ve konfeksiyon sektörü medikal tekstille ihracatını katlıyor SMA’lı Kuşaklar Kısırdöngüsü Tarama Testleriyle Kırılabiliyor Astım İle İlgili Bu 10 Yanlış Yaşam Kalitesini Düşürüyor Yurtdışı eğitim hayallerine bir adım atabilirsin! Bakan Soylu Diyarbakakır’daki ailelere müjdeyi verdi

FACEBOOK'TA BİZ

TemaFabrika

Beyaz Haber Ajansı

Gözlem TV - Tüm Hakları Saklıdır