Kahkaha

Bayıldım

Cool

Kızgın

Mahcup

Öğretici

Şaşkın

Suskun

Tatlı

Üzgün

Süper

Malkara Belediye Başkan Vekili Gökhan Doğan Farkındalık Etkinliğine Katıldı

Ana Sayfa » GÜNCEL » Malkara Belediye Başkan Vekili Gökhan Doğan Farkındalık Etkinliğine Katıldı
Malkara Belediye Başkan Vekili Gökhan Doğan Farkındalık Etkinliğine Katıldı

Malkara Belediye Başkan Vekili ve Malkara Taekwondo Spor Kulübü Başkanı Gökhan Doğan, 19 Kasım 2021 Cuma günü Malkara Taekwondo Spor Kulübü tarafından Sinanpaşa Ağaçlandırma Sahasında gerçekleştirilen farkındalık etkinliğine katılım sağladı.

Daha yeşil ve daha temiz bir geleceğe sahip olabilmek için “Çevremizi ve Doğamızı Temiz Tutalım“ sloganıyla oluşturulan etkinlikte, Malkara Teakwondo Spor Kulübünde eğitim alan sporcular Sinanpaşa Ağaçlandırma Sahasında yerlere atılan çöpleri toplayarak farkındalık yarattılar.

            Farkındalık etkinliğinde, Malkara Taekwondo Spor Kulübü Başkan Yardımcısı Ersoy Bozkurt ve Milli Takım Antrenörü Gökhan Fındık yer aldı.

Malkara Belediye Başkan Vekili ve Malkara Taekwondo Spor Kulübü Başkanı Gökhan Doğan, etkinliğin ardından vatandaşlarımızı çevreye karşı daha duyarlı olmaya davet ederek, geleceğimize bırakacağımız en büyük mirasın yeşil bir çevre olduğunun mesajını verdi.

Kaynak: (BHA) – Beyaz Haber Ajansı

Malkara Belediye Başkan Vekili Gökhan Doğan Farkındalık Etkinliğine Katıldı - Yorumlar

YORUMLARINIZI PAYLAŞIN

 

Yapılan Yorumlar

SOSYAL MEDYADA BİZSitemizin sosyal medya hesapları

ÖNE ÇIKAN KATEGORİLER

RASTGELE İÇERİKLER

Globalde büyümeye devam eden FLO, yurt dışı mağaza sayısını 120’ye çıkardı Çocuğa empati yapmayı öğretebilirsiniz Espark AVM Digifest Konserleri Başlıyor OTAM Elektrikli Araç Testlerinde Merkez Üs Olmayı Hedefliyor Devlet 3 ay daha destekleyecek Sağlık eğitiminin önemi pandemide daha çok anlaşıldı

FACEBOOK'TA BİZ

TemaFabrika

Beyaz Haber Ajansı

Gözlem TV - Tüm Hakları Saklıdır