Kahkaha

Bayıldım

Cool

Kızgın

Mahcup

Öğretici

Şaşkın

Suskun

Tatlı

Üzgün

Süper

“Manavgat İyilik Hareketi” öncülüğünde Haluk Levent ve Kızıl Ordu Korosu’ndan unutulmaz konser

Ana Sayfa » MAGAZİN » “Manavgat İyilik Hareketi” öncülüğünde Haluk Levent ve Kızıl Ordu Korosu’ndan unutulmaz konser
“Manavgat İyilik Hareketi” öncülüğünde Haluk Levent ve Kızıl Ordu Korosu’ndan unutulmaz konser

“Manavgat İyilik Hareketi”nin sivil inisiyatifle gerçekleştirilen Haluk Levent ve Rus Kızıl Ordu Korosunu dün akşam aynı sahnede buluşturan destek konserine 2 bini aşkın kişi katıldı. Manavgat Atatürk Stadyumu’nda düzenlenen 2,5 saatlik konserde Kızıl Ordu’nun efsanevi ezgileriyle Cumhuriyet marşları söylendi. Konserden elde edilen gelirin Manavgat’ta yangından zarar gören 420 az hasarlı yapının tadilatı için kullanılacağı açıklandı.

 

Manavgat Belediyesi, Ahpap Platformu ve kamuoyunda yardım faaliyetleriyle tanınan gönüllülerin katılımıyla oluşan “Manavgat İyilik Hareketi”nin öncülüğünde düzenlenen Haluk Levent ve Rus Kızıl Ordu Korosu konseri, Manavgat Atatürk Stadyumu’nda gerçekleştirildi. Rus Kızıl Ordu Korosu’nun tarihinde ilk kez bir solist ile aynı sahneyi paylaştığı turnenin bu özel konserinde, 2 bini aşkın konuk Harbiye Marşı, Gençlik Marşı ve İzmir Marşı gibi cumhuriyet marşlarını hep birlikte seslendirdi. Konserden elde edilen gelirin, Manavgat’taki az hasarlı 420 yapının tadilatı için kullanılacağı açıklandı. 

 

Etkin bir gönüllülük hareketi: “Manavgat İyilik Hareketi”

Kamuoyunda gönüllülük faaliyetleriyle tanınan Neşe Gönül, Feryal Gülman, Monik İpekel, Gonca Karakaş, Reyhan İpekel, Saffet Emre Tonguç ve Serda Büyükkoyuncu’nun da dahil olduğu sivil inisiyatifin oluşturduğu “Manavgat İyilik Hareketi” projesine Ahbap Platformu’nun kurucusu, sanatçı Haluk Levent de destek oldu ve Kızıl Ordu ile ortak konser organize edilmesi fikri doğdu. Bölgenin ekosisteminin tekrar canlandırılması, hasarın giderilmesi ve bölge halkının eski yaşantısına kavuşması için sorumluluk alarak harekete geçen gönüllülerin öncülüğünde dün akşam düzenlenen konsere Antalyalılar büyük ilgi gösterdi. 

 

 “Manavgat İyilik Hareketi”nin öncülüğünde gerçekleşen konserin yanı sıra, bölgenin tekrar kalkınabilmesi ve turizmin canlanabilmesi için farklı etkinlikler de düzenlenerek iki günlük bir program oluşturuldu. Manavgat Belediyesi, Bitexen ve Miramare Otelleri’nin ana sponsorluğunu üstlendiği, Pegasus Hava Yolları’nın ise şehir dışından gelecek konukların ulaşımlarını indirimli bir şekilde yapmasını sağladığı etkinlikte katılımcılar, konser öncesinde, iki gün boyunca Saffet Emre Tonguç’un rehberliğinde, Antik dönemde Pamfilya’nın en önemli liman kenti olan Side Antik Kenti’ni de keşfetti. 

 

Kaynak: (BHA) – Beyaz Haber Ajansı

“Manavgat İyilik Hareketi” öncülüğünde Haluk Levent ve Kızıl Ordu Korosu’ndan unutulmaz konser - Yorumlar

YORUMLARINIZI PAYLAŞIN

 

Yapılan Yorumlar

SOSYAL MEDYADA BİZSitemizin sosyal medya hesapları

ÖNE ÇIKAN KATEGORİLER

RASTGELE İÇERİKLER

5G, Sanal Mobil şebeke Hizmetlerinde Önemli Fırsatlar Sunacak Oyununu Yap! Oyun sektörüne gir! Genç girişimciler kuleizmir Oyun Girişimciliği ve Yazılım Merkezi’nde buluşacak Cemal Reşit Rey Senfoni Orkestrası Müzikseverleri İspanya’ya Müzikal Yolculuğa Çıkardı! “1,5 milyar dolarlık ekonomi yaratacak” Batıgöz’den Bakü’ye 10 Milyon Dolarlık Yatırım A1 Capital’in 2020 yılı kârı 73 milyon TL oldu

FACEBOOK'TA BİZ

TemaFabrika

Beyaz Haber Ajansı

Gözlem TV - Tüm Hakları Saklıdır