Kahkaha

Bayıldım

Cool

Kızgın

Mahcup

Öğretici

Şaşkın

Suskun

Tatlı

Üzgün

Süper

Marshall’dan Manavgat’ta yangın sebebiyle hasar gören yaşam alanlarına boya desteği

Ana Sayfa » GÜNCEL » Marshall’dan Manavgat’ta yangın sebebiyle hasar gören yaşam alanlarına boya desteği
Marshall’dan Manavgat’ta yangın sebebiyle hasar gören yaşam alanlarına boya desteği

Marshall, yaz aylarında ülkemizin çeşitli bölgelerinde yaşanan orman yangınlarının yaşam alanlarında yarattığı tahribatın giderilmesi amacıyla başlatılan yeniden yapılanma çalışmalarına boya temin ederek destek oluyor.  Marshall, Nef Vakfı ve İhtiyaç Haritası tarafından başlatılan “Bir Destek Bir Yuva” projesine boya gönderimi sağladı ve ihtiyaç durumunda da gönderimi sürdüreceğini açıkladı. 

 

Marshall Pazarlama Müdürü Pınar Adabağ, yangın anındaki yardımlar kadar sonrasındaki yapılanma çalışmalarına katkı sağlamanın çok gerekli ve önemli olduğunu vurgulayarak şunları söyledi; “Yangınların verdiği zarar hepimizi çok üzdü ve derinden etkiledi. Marshall olarak yeniden yapılanma çalışmalarına katkıda bulunmayı görev biliyoruz. Bunu hem kurumsal anlamda ülkemize karşı sosyal sorumluluğumuz olarak görüyoruz, hem de Marshall çalışanları olarak bireysel anlamda çok önemsiyoruz. Bu çerçevede yangından etkilenen bölgelerdeki yeniden yapılanma çalışmalarına katkı sağlamak üzere Nef Vakfı ve İhtiyaç Haritası tarafından başlatılan “Bir Destek Bir Yuva” projesine boya gönderimleri ve uygulaması ile biz de bir katkıda bulunduk. Bu proje, orman yangınlarında kısmen hasar gören evler; sera, çiftlik, ahır gibi üretim alanlarını; okul, sanat merkezi gibi ortak kullanım yerlerini onararak yeniden hayata geçirebilmeyi, geçim kaynaklarını, hayvanlarını, birikimlerini, kovanlarını, tarım araçlarını ve daha bir çoğunu kaybeden vatandaşlarımıza destek olmayı hedefliyor. Böylesine önemli bir projede yer almaktan mutluluk duyuyor, görevimizi yerine getirebilmenin huzurunu yaşıyoruz. Her kurumu imkanları dahilinde yangından zarar gören bölgelerdeki yapılanma çalışmalarına katkıda bulunmaya davet ediyoruz.”

Kaynak: (BHA) – Beyaz Haber Ajansı

Marshall’dan Manavgat’ta yangın sebebiyle hasar gören yaşam alanlarına boya desteği - Yorumlar

YORUMLARINIZI PAYLAŞIN

 

Yapılan Yorumlar

SOSYAL MEDYADA BİZSitemizin sosyal medya hesapları

ÖNE ÇIKAN KATEGORİLER

RASTGELE İÇERİKLER

Beril Anılanmert’in “Seyir Defteri” Sergisi İş Sanat’ta Yüreğir Kültürevlerinde Kapılar Herkese Açık İZODER Başkanı Emrullah Eruslu: “Isı yalıtımı hem cebimizi hem çocuklarımızın geleceğini korur” Güneşten Yıpranan Cildinizi Canlandırın Atalık Nohutların Hasadı Gerçekleşti Uraz Kaygılaroğlu PeP reklam filminin yüzü oldu

FACEBOOK'TA BİZ

TemaFabrika

Beyaz Haber Ajansı

Gözlem TV - Tüm Hakları Saklıdır