Kahkaha

Bayıldım

Cool

Kızgın

Mahcup

Öğretici

Şaşkın

Suskun

Tatlı

Üzgün

Süper

MediaMarkt’tan Mersin’e ikinci mağaza

Ana Sayfa » GÜNCEL » MediaMarkt’tan Mersin’e ikinci mağaza
MediaMarkt’tan Mersin’e ikinci mağaza

Avrupa’nın açık ara 1 numaralı elektronik perakendecisi MediaMarkt, pandemi ve kısıtlamalara rağmen mağaza yatırımlarına devam ediyor. MediaMarkt, Mersin’deki ikinci mağazasını Mersin Sayapark’ta açtı

 

MediaMarkt Türkiye Operasyondan Sorumlu İcra Kurulu Üyesi (COO) Hulusi Acar, “Pandemi döneminde mağaza açmaya devam ediyoruz. Bizim için her mağaza istihdam demek. Bu mağazamızda da 9’u kadın olmak üzere 20 kişiye iş imkanı sağlayacağız” ifadelerini kullandı.

 

Türkiye’nin en yaygın satış ağına sahip teknoloji perakendecisi MediaMarkt, pandemi nedeniyle yaşanan kısıtlamalara rağmen mağaza yatırımlarına tam gaz devam ediyor. 2021 mağaza yatırım planlarını aksatmadan devam ettiren MediaMarkt, Mersin’deki ikinci mağazasını 26 Mayıs Çarşamba günü Sayapark AVM’de açtı. 1.833 metrekare net satış alanına sahip mağazada 20 kişi de istihdam edilecek.  

 

MediaMarkt Türkiye Operasyondan Sorumlu İcra Kurulu Üyesi (COO) Hulusi Acar, “Pandemi döneminde mağaza açmaya devam ediyoruz. Bizim için her mağaza istihdam demek. Bu mağazamızda da 9’u kadın olmak üzere 20 kişiye iş imkanı sağlayacağız. Bir yandan da açtığımız her yeni mağazamızla son teknolojik ürünleri müşterimizin ayağına kadar götürüp deneyimleyerek satın almalarını sağlamış oluyoruz. Bu bizim çok kanallılık stratejimiz için de çok önemli çünkü bizim en büyük hedefimiz, teknolojiseverlerin MediaMarkt’ta en iyi alışveriş deneyimini yaşaması. Her yatırımımızın arkasında olduğu gibi açtığımız her mağazamızın odağında da bu var. Pandemi koşullarına rağmen bugün bizi yalnız bırakmayan Mersinli teknolojiseverlere çok teşekkür ederiyoruz” ifadelerini kullandı.

 

MediaMarkt mağazalarında akıllı telefonlardan beyaz eşyalara, küçük ev aletlerinden bilgisayarlara, tabletlere ve daha birçok kategoride binlerce ürün tüketiciyle buluşacak. 

Kaynak: (BHA) – Beyaz Haber Ajansı

MediaMarkt’tan Mersin’e ikinci mağaza - Yorumlar

YORUMLARINIZI PAYLAŞIN

 

Yapılan Yorumlar

SOSYAL MEDYADA BİZSitemizin sosyal medya hesapları

ÖNE ÇIKAN KATEGORİLER

RASTGELE İÇERİKLER

Fahrettin Yokuş: Sulama birliklerinin sorunları bir an önce çözülmeli Yetiştirici bu fiyatlarına altında para kazanamaz Yakın Doğu Oluşumu’nun KKTC’nin 6 İlçesinde İnşa Edip, Devlete Devredeceği 6 İlkokul İçin Milli Eğitim ve Kültür Bakanlığı ile Protokol İmzalandı. Türk Şiiri’nin “Garip” Şairi Orhan Veli Beykoz’da Anıldı Beyaz gelinliğini giyen Kocaeli bir başka güzel Gölbaşı Belediyesi Atıklardan Sokak Kulübesi Üretti

FACEBOOK'TA BİZ

TemaFabrika

Beyaz Haber Ajansı

Gözlem TV - Tüm Hakları Saklıdır