Melisa Özmen’e Görkemli Doğum Günü Partisi

Ana Sayfa » MAGAZİN » Melisa Özmen’e Görkemli Doğum Günü Partisi
Melisa Özmen’e Görkemli Doğum Günü Partisi

İş ve cemiyet hayatının önde gelen isimlerinden Tülay Özmen’in küçük kızı Melisa Özmen tatiline hız kesmeden devam ediyor.

3 aylık Bodrum tatilinin ardından Marmaris’e geçen sosyetik güzel, İçmeler’de bulunan denize sıfır kendine ait oteline yerleşti.  Geçtiğimiz gün yeni yaşına basan Melisa Özmen, kendi otelinde görkemli bir doğum günü partisi düzenledi.

Paris Hilton’un giydiği kıyafetin aynısıyla partiye katılan Özmen, bu kıyafetiyle tüm dikkatleri üzerinde topladı. Ayrıca bu özel gün için yaptırdığı üç pastanın üzerinde Paris Hilton yazması da dikkat çekiciydi.

İş, cemiyet,sanat hayatından isimlerin ve yakın arkadaşlarından oluşan seçkin bir davetli topluluğunun katıldığı doğum günü partisinde kısa bir konuşma yapan Melisa Özmen,”Yeni yaşıma girmekten ve yakın dostlarımla birlikte olmaktan dolayı çok mutluyum.” şeklinde konuştu.

Oteldeki eğlencenin ardından Melisa Özmen’in teknesine geçen konuklar doğum günü partisine denizde devam ettiler.

 

BEYAZ HABER AJANSI

Melisa Özmen’e Görkemli Doğum Günü Partisi - Yorumlar

YORUMLARINIZI PAYLAŞIN

 

Yapılan Yorumlar

SOSYAL MEDYADA BİZSitemizin sosyal medya hesapları

ÖNE ÇIKAN KATEGORİLER

RASTGELE İÇERİKLER

Molped’in yeni marka yüzü Elçin Sangu, reklam filminde ‘Kız Sözü’ veriyor CHP Kadın Kolları seçim çalışmalarına Gümüşhane’de başladı! Beko: Bu bir iktidar kurultayıdır! İşte yaz tatili için aradığın kitap! Sopsy’e, Teknasyon’dan 2 milyon TL’lik “Melek Yatırım” Bu yazın hitlerinden ‘Aşk Esiyor’ ve Berru Tural

FACEBOOK'TA BİZ

TemaFabrika

Beyaz Haber Ajansı

Gözlem TV - Tüm Hakları Saklıdır