Meltem Miraloğlu’ndan Onur Akay’a 50 bin dolarlık tazminat davası!

Ana Sayfa » MAGAZİN » Meltem Miraloğlu’ndan Onur Akay’a 50 bin dolarlık tazminat davası!
Meltem Miraloğlu’ndan Onur Akay’a 50 bin dolarlık tazminat davası!

Oyuncu Meltem Miraloğlu, 80 yaşındaki Amerikalı ile evliliğini gündeme getiren ses sanatçısı Onur Akay’a, 50 bin dolarlık tazminat davası açtı.

Hayat Devam Ediyor dizisinin ardından yıldızı parlayan ve daha sonra ABD’ye yerleşip kendisinden 48 yaş büyük Patrick isimli bir Amerikalı ile evlenen ünlü oyuncu Meltem Miraloğlu, 2019 yılından bu yana kendisi hakkında köşe yazıları yazan ve magazin programlarında evliliği hakkında çeşitli açıklamalar yapan ses sanatçısı ve yazar Onur Akay’a, 50 bin dolarlık tazminat davası açtı.

KONUŞMA YASAĞI DA GETİRMİŞTİ!

Aile mahkemesine tedbir kararı alınması talebinde de bulunan Meltem Miraloğlu, Onur Akay’ın yayın kanalları üzerinden kişiliği ve aile hayatı ile ilgili saldırıda bulunduğu gerekçesiyle, Temmuz ayında Akay’a 2 ay süreyle konuşma yasağı getirmişti. Akay, görüntülü katıldığı bir magazin programında ağzını bantlayarak konuşma yasağına tepki göstermişti.

İFADE VERECEK!

Ayrıca Meltem Miraloğlu, ünlü sanatçı Onur Akay hakkında kendisine ‘hakaret’ ve ‘aşağılayıcı’ ifadelerde bulunduğu gerekçesiyle, emniyete de suç duyurusunda bulundu.

Edinilen bilgiye göre Akay, ifadesi alınmak üzere emniyet tarafından polis merkezine çağrıldı ve bugünlerde ifadesi alınacak. Onur Akay, Meltem Miraloğlu ile yaptığı görüntülü ve sesli röportajları da yayınlamıştı.

Kaynak: (BHA) – Beyaz Haber Ajansı

Meltem Miraloğlu’ndan Onur Akay’a 50 bin dolarlık tazminat davası! - Yorumlar

YORUMLARINIZI PAYLAŞIN

 

Yapılan Yorumlar

SOSYAL MEDYADA BİZSitemizin sosyal medya hesapları

ÖNE ÇIKAN KATEGORİLER

RASTGELE İÇERİKLER

Mitsubishi Electric Tsunamileri Tahmin Eden Radar Tabanlı Yapay Zekâ Geliştirdi Mitsubishi Electric 5G Açık İnovasyon Laboratuvarı kuruyor Borusan CAT’in yeni uygulaması Boom 360 ile tüm çözümler bir arada! Ali Babacan gençlerin sorunlarını dinledi: ‘Artık tweet bile atamıyoruz’ ‘Pazar Klasiği’ Gain’de yeniden canlanıyor BBC Earth’ten Pandemide İzlenmesi Gereken 4 Belgesel

FACEBOOK'TA BİZ

TemaFabrika

Beyaz Haber Ajansı

Gözlem TV - Tüm Hakları Saklıdır