Memleket sevdalısı Ersin Kaçmaz: “Türkiye Cazibe Merkezi Olacak”

Ana Sayfa » GÜNCEL » Memleket sevdalısı Ersin Kaçmaz: “Türkiye Cazibe Merkezi Olacak”
Memleket sevdalısı Ersin Kaçmaz: “Türkiye Cazibe Merkezi Olacak”

Uluslararası pazarda başarılı girişimleriyle dikkat çeken ve birçok alanda faaliyet gösteren şirketleriyle başarılı işlere imza atan iş insanı Ersin Kaçmaz, Türkiye’ye yapılacak yeni yatırımlarda öncü olmayı hedefliyor.

Yatırım ve faaliyetleriyle dikkat çeken memleket sevdalısı iş insanı Ersin Kaçmaz, pandemi sonrası için kolları sıvadı. Pandemi sebebiyle tüm dünya piyasalarının olumsuz etkilendiği bu dönemi Türkiye adına avantaja çevirmek isteyen Ersin Kaçmaz Türkiye’deki ekonomik gelişmeleri yakından takip ediyor. 10 yıldır uluslararası pazarda ithalat-ihracat, lojistik ve gayrimenkul alanlarında yatırımları bulunan iş insanı Ersin Kaçmaz, pandeminin bitişiyle birlikte Türkiye’ye yabancı yatırımcıları getirecek.

 

TÜRKİYE CAZİBE MERKEZİ

Tüm ekonomik sıkıntılara rağmen özellikle Ortadoğu’daki yatırımcıların cazibe merkezinin hala Türkiye olduğunu dile getiren Kaçmaz; “İşimizin bir parçası da yabancı yatırımcıları Türkiye’ye getirerek yatırım yapmalarını sağlamak. Pandemi tüm dünyadaki yatırımlara sekte vurduğu için şu an rakamlar aşağı seviyelerde görünebilir ama aşılama ve pandeminin bitişiyle birlikte Türkiye’ye beklenenden çok daha fazla yatırım geleceğine eminim” ifadelerini kullandı.

Kaynak: (BHA) – Beyaz Haber Ajansı

Memleket sevdalısı Ersin Kaçmaz: “Türkiye Cazibe Merkezi Olacak” - Yorumlar

YORUMLARINIZI PAYLAŞIN

 

Yapılan Yorumlar

SOSYAL MEDYADA BİZSitemizin sosyal medya hesapları

ÖNE ÇIKAN KATEGORİLER

RASTGELE İÇERİKLER

Siber güvenlik için siber istihbarat çağı Hayat kolaylaştıran birbirinden kullanışlı teknolojik ürünler A101 marketlerinde! Dolgu ile Ameliyatsız Burun Estetiği Yapılabiliyor Pediatrik Rehabilitasyon Nedir? Bebekte ay ay dikkat edilmesi gerekenler nelerdir? 12 ay şartsız ek ödeme aile hekimlerinin hakkıdır! Lüleburgaz Belediyesi’nin haftalık pandemi raporu

FACEBOOK'TA BİZ

TemaFabrika

Beyaz Haber Ajansı

Gözlem TV - Tüm Hakları Saklıdır