Mert Fırat, yeniden DeepFresh için kamera karşısına geçti

Ana Sayfa » MAGAZİN » Mert Fırat, yeniden DeepFresh için kamera karşısına geçti
Mert Fırat, yeniden DeepFresh için kamera karşısına geçti

Başarılı oyuncu Mert Fırat, DeepFresh’in yayına giren “Probiotics Yenidoğan Doğal Islak Mendili” yeni reklam filmi için tekrar kamera karşısına geçti. Pandemi koşulları dikkate alınarak gerçekleştirilen yeni reklam filminin kamera arkasında da ünlü oyuncu bebeklerle keyifli vakit geçirdiğini belirtdi.

 

 

Aksan Kozmetik’in kişisel bakım ve bebek ürünleri markası DeepFresh’in reklam kampanyası yüzü olan başarılı oyuncu Mert Fırat, bu defa markanın “Probiotics Yenidoğan Doğal Islak Mendili” yeni reklam filmi için kamera karşısındaydı. 

 

Ünlü oyuncu Mert Fırat “DeepFresh Probiotics Yenidoğan Islak Mendili’nin faydalarını reklam filminde anne ve babaların bebekleriyle olan iletişim dili üzerinden anlatıyoruz. Bebeklere dokunarak “seni hiç bırakmam, şimdi geçer, oyun saati” gibi ifadelerle DeepFresh Probiotics Yenidoğan Islak Mendili ile onları korumanın, güven vermenin ve iyiliklerini düşünmenin altını çiziyoruz. Yeni reklam filminin çekimini pandemi koşullarını dikkate alarak gerçekleştirdik. Ancak çekim arkasında da bebeklerle geçen zaman benim için çok keyifliydi” dedi. 

 

DeepFresh Probiotics Doğal Yenidoğan Doğal Islak Mendili’nin faydalarının, ebeveynlerin bebekleriyle olan iletişim dili üzerinden anlatıldığı reklam filminin yönetmenliğini ise yine aynı zamanda oyunculuğuyla da adından söz ettiren Ezel Akay üstlendi. 

Kaynak: (BHA) – Beyaz Haber Ajansı

Mert Fırat, yeniden DeepFresh için kamera karşısına geçti - Yorumlar

YORUMLARINIZI PAYLAŞIN

 

Yapılan Yorumlar

SOSYAL MEDYADA BİZSitemizin sosyal medya hesapları

ÖNE ÇIKAN KATEGORİLER

RASTGELE İÇERİKLER

CHP’li Tuncer sordu: “Soma Holding’in yerine Türkiye Kömür İşletmeleri tarafından kaç Türk Lirası ödenmiştir?” İzmir Büyükşehir Belediyesi’nden üniversiteye hazırlanan gençlere destek PackUpp 1. Yılında 1 Milyon Paket Taşıdı CHP’li Bülbül’den İmamoğlu’na açılan soruşturmaya tepki Novo Nordisk Türkiye’den global yönetime kadın yönetici rüzgârı sürüyor Fabrika yapan “Fabrika”

FACEBOOK'TA BİZ

TemaFabrika

Beyaz Haber Ajansı

Gözlem TV - Tüm Hakları Saklıdır