Kahkaha

Bayıldım

Cool

Kızgın

Mahcup

Öğretici

Şaşkın

Suskun

Tatlı

Üzgün

Süper

Meryem Uzerli “İnsanların Yaptığım İşi Sevmesi Beni Çok Mutlu Ediyor”

Ana Sayfa » MAGAZİN » Meryem Uzerli “İnsanların Yaptığım İşi Sevmesi Beni Çok Mutlu Ediyor”
Meryem Uzerli “İnsanların Yaptığım İşi Sevmesi Beni Çok Mutlu Ediyor”

Muhteşem Yüzyıl” dizisi ile gönüllerde taht kuran, Alman asıllı güzel oyuncu Meryem Uzerli MAG Ekim sayısının konuğu oldu.

 

“Geçmişte gerçekten yaşamış, tarihi bir karakteri oynamak bir onurdu.”

“Benim için hikâye, oynayacağım karakter ve projeye karşı ne hissettiğim çok önemli.”

“Oynayacağım karakterle yatar, onunla kalkarım. Kısacası tüm varlığım ve tüm dünyam o karakter olur.”

“Benim için kalıcı olan kalbin güzel olması, gerisi önemli değil.”

 

Duru güzelliği, enerjisi ve samimiyeti ile izleyen herkesi kendisine hayran bırakan başarılı oyuncu Meryem Uzerli, kariyeri, yeni projeleri, ailesi ve kendisine ilişkin merak edilenleri MAG Ekim sayısında anlattı. 

“İnsanların benim yaptığım işi sevmesi beni çok mutlu ediyor” açıklamasında bulunan güzel ve başarılı oyuncu “Zaten bu her sanatçıyı mutlu eder diye düşünüyorum. Demek ki beni bir duygusal varlık olarak hissediyorlar. Daha büyük bir hediye olamaz. Bir sanatçı için.. Bir insan için.. Aslında hayatımda bu durumun bana kattığı mutluluk dışında çok bir şey değişmedi. Bunun dışında farklı ülkelere yaptığım iş seyahatlerim çoğaldı, yoğunluğum arttı diyebilirim” dedi. 

 

Unutamadığınız bir set anınızı paylaşır mısınız? Sorusuna ise güzel oyuncu şu şekilde cevap verdi : “Bir keresinde sette çok ağır gülme krizine girdiğimiz bir olay olmuştu. Partnerim ve ben iki saat boyunca gülme krizine girdiğimiz için bir türlü planı çekememiştik. Başka bir anımda da ağlamam gereken bir sahnede ağlayamadım. Ağlamam için göz yakan bir krem sürmüştük. Krem o kadar etkiliydi ki çekimden sonra iki gün boyunca görmekte zorlanıyordum. Bir keresinde de rolü alabilmek için herkese ata binebiliyorum demiştim. Atlı sahnelerin çekim sırası geldiğinde ise korkudan sürekli ezberlediklerimi unutuyordum. Şimdi aklıma geldikçe bu olaya çok gülüyorum."

Kaynak: (BHA) – Beyaz Haber Ajansı

Meryem Uzerli “İnsanların Yaptığım İşi Sevmesi Beni Çok Mutlu Ediyor” - Yorumlar

YORUMLARINIZI PAYLAŞIN

 

Yapılan Yorumlar

SOSYAL MEDYADA BİZSitemizin sosyal medya hesapları

ÖNE ÇIKAN KATEGORİLER

RASTGELE İÇERİKLER

Yavru Vatanın Yerli Solunum Cihazı MÜSİAD Expo’da Kaan Sekban’la Alt Tarafı Bi’ Talk Show Bu Hafta da Sürprizlerle Dolu! Unreal Engine 5’in Oyunu ‘Black Myth: Wukong’un NVIDIA DLSS’li İlk Görüntüleri Hayranlık Uyandırıyor Nahide Babashlı ‘Şaheser’le geldi “Kuralların gevşetilmesi yaz aylarında nezleyi arttırdı” 2021 MTV Video Müzik Ödülleri kazananları açıklandı

FACEBOOK'TA BİZ

TemaFabrika

Beyaz Haber Ajansı

Gözlem TV - Tüm Hakları Saklıdır