Kahkaha

Bayıldım

Cool

Kızgın

Mahcup

Öğretici

Şaşkın

Suskun

Tatlı

Üzgün

Süper

Milletvekili Tutdere: Yeni yasama yılında da Adıyamanlı hemşerilerimizin sesi olmaya devam edeceğiz

Ana Sayfa » GÜNCEL » Milletvekili Tutdere: Yeni yasama yılında da Adıyamanlı hemşerilerimizin sesi olmaya devam edeceğiz
Milletvekili Tutdere: Yeni yasama yılında da Adıyamanlı hemşerilerimizin sesi olmaya devam edeceğiz

TBMM Başkanlık Divanı Üyesi ve CHP Adıyaman Milletvekili 27.Dönem 5.Yasama Yılı dolayısıyla mesaj yayımladı. 

 

Milletvekili Tutdere yayımladığı mesajda yeni yasama yılında da önceliklerinin yurttaşların sorunlarına çözüm üretecek, yaralarına merhem olacak çalışmalar yapmak olduğuna vurgu yaptı. 

 

Yoksulluğu Son Verecek Çalışmalar Yapmaya Devam Edeceğiz 

 

Milletvekili Tutdere yayımladığı mesajda, “Her yasama yılında olduğu gibi yeni yasama yılında da önceliğimiz yurttaşlarımızın sorunlarına çözmek, vatandaşlarımızın yaralarına merhem olacak çalışmalar yapmak olacaktır.” dedi. 

 

AKP iktidarının yanlış politikaları sonucunda vatandaşların yoksullaştığını vurgulayan Milletvekili Tutdere, “AKP iktidarının yanlış politikaları sonucunda her geçen gün daha da yoksullaşan ve yoksulluk içinde yaşam mücadelesi veren, yurttaşlarımızın yoksulluklarını sona erdirecek çalışmalar yapmaya sürdüreceğiz.” ifadelerini kullandı. 

 

Yurttaşlarımızı Yaşam Koşullarını İyileştirmek İçin Mücadelemizi Sürdüreceğiz 

 

Vatandaşların beklentilerini karşılayacak çalışmaları aralıksız sürdürmeye devam edeceklerini dile getiren Milletvekili Tutdere, “İşçilerimiz, memurlarımız, esnafımız, sanayicimiz ve gençlerimiz meclisten yaşam koşullarını iyileştirecek adımlar atılmasını bekliyor. Bizler bu beklentileri karşılamak için aralıksız çalışmalarımızı sürdürecek, tüm gücümüzle bu beklentilerin karşılanması için mücadelemizi sürdüreceğiz. Yeni yasama yılında da Adıyamanlı hemşerilerimizin ve tüm yurttaşlarımızın sesi olmaya devam edeceğiz.” şeklinde konuştu. 

Kaynak: (BHA) – Beyaz Haber Ajansı

Milletvekili Tutdere: Yeni yasama yılında da Adıyamanlı hemşerilerimizin sesi olmaya devam edeceğiz - Yorumlar

YORUMLARINIZI PAYLAŞIN

 

Yapılan Yorumlar

SOSYAL MEDYADA BİZSitemizin sosyal medya hesapları

ÖNE ÇIKAN KATEGORİLER

RASTGELE İÇERİKLER

Latince bilen arama motoru Ali Babacan Diyarbakır’da: ‘Kürtçe, cumhurbaşkanına sevgi göstermeye gelince var, şiddete uğrayan kadınlara yok’ Barınakta iç sızlatan görüntüler tepki çekiyor Serdar Ortaç, Ömür Gedik ve İbrahima Yattara Popile’de İş hayatında ‘Oyunu Sürdürme Sanatı’ konuşuldu AXA’dan 5 Kişilik Grubunu Oluşturan Herkese “Sülale İndirimi”

FACEBOOK'TA BİZ

TemaFabrika

Beyaz Haber Ajansı

Gözlem TV - Tüm Hakları Saklıdır