Kahkaha

Bayıldım

Cool

Kızgın

Mahcup

Öğretici

Şaşkın

Suskun

Tatlı

Üzgün

Süper

Milletvekili Yokuş’tan Kandil Mesajı

Ana Sayfa » GÜNCEL » Milletvekili Yokuş’tan Kandil Mesajı
Milletvekili Yokuş’tan Kandil Mesajı

İYİ Parti Konya Milletvekili Fahrettin Yokuş, Mevlid Kandili dolayısı ile kutlama mesajı yayınladı.

Milletvekili Yokuş, “Sevgili Peygamberimizin müstesna hayatından bizlere vaaz ettiği iyiliği, güzelliği, doğruluğu, emaneti korumayı, insanı eşref-i mahlûkat olarak görüp hakkını vermeyi, zayıf, yetim, kimsesiz ve muhtaçlara yardım etmeyi, hayırda yarışmayı, birbirini sevmeyi hâsılı her yönüyle hayırlı bir insan olmayı bizler de en önemli vazife görüp bu şuurla hayatımızı tanzim etmeliyiz. Bu kutlu geceyi, hayırda yarışarak, darda olana yardım ederek, ibadetlerimizi yerine getirerek ülkemiz, milletimiz ve İslam âlemi için bolca dua ederek geçirmeliyiz.

Bu duygu ve düşüncelerle; “Mevlid-i Nebî”nin kardeşliğimizin güçlenmesine ve insanlığın huzuruna vesile olması dileğiyle, tüm hemşerilerimizin, aziz milletimizin ve İslam âleminin Mevlid gecesini tebrik ediyor, Rabbimizden bizleri kulluk ve iyilik üzere daim kılmasını niyaz ediyorum” dedi.

Kaynak: (BHA) – Beyaz Haber Ajansı

Milletvekili Yokuş’tan Kandil Mesajı - Yorumlar

YORUMLARINIZI PAYLAŞIN

 

Yapılan Yorumlar

SOSYAL MEDYADA BİZSitemizin sosyal medya hesapları

ÖNE ÇIKAN KATEGORİLER

RASTGELE İÇERİKLER

“Halkı Kine ve Nefrete Sürkleyecek Cümlelerden Uzak Durmalıyız” BMW’nin Tamamen Elektrikli İlk ‘’X’’ Modeli Yeni BMW iX3, Future Healthcare İstanbul 2021’de Erken yumurtalık yaşlanması kronik hastalık habercisi Borusan Otomotiv Motorsport GT4 Avrupa Serisi’nde Bu Hafta Sonu Nürburgring’de Start Alacak Maho G’den geri adım atmayan, sözünü sakınmayan yeni bir şarkı, heyecan verici bir iş birliği: Tuzak ft. Zen-G. İşte eko anksiyete belirtileri

FACEBOOK'TA BİZ

TemaFabrika

Beyaz Haber Ajansı

Gözlem TV - Tüm Hakları Saklıdır