Milliyet Mimarlık Dergisi sektöre rehberlik etmeye devam ediyor

Ana Sayfa » GÜNCEL » Milliyet Mimarlık Dergisi sektöre rehberlik etmeye devam ediyor
Milliyet Mimarlık Dergisi sektöre rehberlik etmeye devam ediyor

Milliyet Gazetesi ve YAPI Dergisi iş birliğiyle hazırlanan Milliyet Mimarlık Dergisi, mimarlar, iç mimarlar, yapı sektörü profesyonelleri, akademisyenler ve öğrenciler için önemli bir kaynak olmaya devam ediyor. Milliyet Mimarlık Dergisinin beşinci sayısı 30 Mayıs Pazar günü Milliyet Gazetesi ile birlikte ücretsiz olarak okurlarıyla buluşuyor.

 

Mimari ve yapı sektörü için almanak niteliği taşıyan Milliyet Mimarlık Dergisi, beşinci sayısı ile yine tasarım, mimarlık ve kent gündemine dair birçok sektörel konu başlıklarını ele alıyor. İstanbul Mimarlık ve Şehircilik Araştırmaları Akademisi Kurucu Üye ve Yönetim Kurulu Başkanı Mimar Kurtul Erkmen, hem Aura İstanbul’u hem de 30 yıllık mesleki pratiğini sürdürdüğü KG Mimarlık’ı güncel projeleri ile Milliyet Mimarlık Dergisi’nde anlatıyor. Türkiye Tasarım Vakfı Yönetim Kurulu Üyesi Prof.Dr. Gülname Turan ve Mütevelli Heyeti Başkanı Fehmi Bilge ile genç tasarımcıların gelişimlerine destek olmak ve nitelikli tasarımın üretilmesine zemin hazırlamak amacıyla yürütülen çalışmalar Milliyet Mimarlık Dergisi’de mercek altına alınıyor. 

 

Milliyet Mimarlık Dergisi yeni sayısında Venedik Bienali 17. Uluslararası Mimarlık Sergisi Türkiye Pavyonu ve dünyadan 20. Serpentine Gallery Pavyonu konularını da ele alıyor. Ayrıca dünyaca ünlü Japon mimarlık ofisi Kengo Kuma and Associates imzasını taşıyan EMYA 2021- Avrupa'da Yılın Müzesi Ödülleri’nde bu yıl Özel Takdir Ödülü'nü ülkemize kazandıran Eskişehir’deki OMM- Odunpazarı Modern Müzesi de ilgiyle okunacak içerikler arasında yer alıyor. Bu sayıdaki “Yurt Dışında Mimar Olmak”  adlı özel dosya ise yurt dışında çalışmak isteyen genç mimarlar için bir rehber niteliği taşıyor. 

 

30 Mayıs Pazar günü Milliyet Gazetesi ile birlikte bayilerden ücretsiz olarak ulaşılabilecek Milliyet Mimarlık Dergisi’ne, dijital platformlarda Dergilik ve Milliyet e-gazete uygulamalarından da erişilebilecek.

Kaynak: (BHA) – Beyaz Haber Ajansı

Milliyet Mimarlık Dergisi sektöre rehberlik etmeye devam ediyor - Yorumlar

YORUMLARINIZI PAYLAŞIN

 

Yapılan Yorumlar

SOSYAL MEDYADA BİZSitemizin sosyal medya hesapları

ÖNE ÇIKAN KATEGORİLER

RASTGELE İÇERİKLER

Chp’li elvanağacı’ndan 19 mayıs mesajı İTÜ Ayazağa Yerleşkesi Dünyanın 71’inci, Avrupa’nın ise 37’nci En Yeşil Kampüsü realme İlk Yerli Üretimi C21’i Tanıttı HIV’de Tedavi Mümkün, Zor Olan Hastaya Ulaşmak Zamanda ve Titizlikle Yapılmayan Çikolata Kisti Cerrahisi Anne Olmayı Engelleyebilir Dokuz Eylül Koleji, İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü Törenine Ev Sahipliği Yaptı

FACEBOOK'TA BİZ

TemaFabrika

Beyaz Haber Ajansı

Gözlem TV - Tüm Hakları Saklıdır