”MİRAY GÜNDOĞDU”NUN ATÖLYESİNDE ÜCRETSİZ MASKE DAĞITIMI!

Ana Sayfa » MAGAZİN » ”MİRAY GÜNDOĞDU”NUN ATÖLYESİNDE ÜCRETSİZ MASKE DAĞITIMI!
”MİRAY GÜNDOĞDU”NUN ATÖLYESİNDE ÜCRETSİZ MASKE DAĞITIMI!
Türkiye’nin önde gelen simalarının uzun yıllardır stil danışmanlığını yapan moda tasarımcısı ”Miray Gündoğdu” moda sektöründe örnek bir davranışa imza attı.
Tülin Şahin, Murat Övüç, Gülden, Linet, İvana Sert gibi bir çok ünlü simanın moda tasarımcısı ”Miray Gündoğdu”; İstanbul Nişantaşı’nda yer alan atölyesinde üretilen maskeleri tüm sağlık çalışanlarına ücretsiz dağıtmaya başladıklarının bilgisini verdi. İhtiyacı olan tüm sağlık çalışanları atölyeden gelip diledikleri kadar maskeyi ücretsiz alabilecekler.
‘İşimiz insana temas etmek ve birbirimize temas edemediğimiz pandemi sürecinde ekibimle birlikte en azından kalplere temas etmeye çalışıyoruz ve tüm sağlık çalışanlarımıza ücretsiz maske üreterek teslim ediyoruz’ şeklinde duygularını dile getiren ”Miray Gündoğdu” ihtiyacı olanların gelip yıkanabilir maskelerini teslim alabilceklerini söyledi.
”Miray Gündoğdu” moda sektörünün de sekteye uğradığı ve üretimin durma noktasına geldiği pandemi sürecinde e-ticaret üzerinden de satışlarının devam ettiğinin bilgisini verdi.

”MİRAY GÜNDOĞDU”NUN ATÖLYESİNDE ÜCRETSİZ MASKE DAĞITIMI! - Yorumlar

YORUMLARINIZI PAYLAŞIN

 

Yapılan Yorumlar

SOSYAL MEDYADA BİZSitemizin sosyal medya hesapları

ÖNE ÇIKAN KATEGORİLER

RASTGELE İÇERİKLER

Şair Sevde Çakır Özkemer’den bir ilk İstanbul’da 50 milyon TL’ lik ‘İzole çiftlik’ ​D vitamini ileri evre kanser oluşum riskini azaltıyor mu? Coşkun Karademir ve Buray ile Anadolu ezgilerine yolculuk AB’nin Turizm Kararı İkiyüzlülüktür Sir David Attenborough ile A Perfect Planet’in merak edilen fragmanı yayınlandı

FACEBOOK'TA BİZ

TemaFabrika

Beyaz Haber Ajansı

Gözlem TV - Tüm Hakları Saklıdır