Kahkaha

Bayıldım

Cool

Kızgın

Mahcup

Öğretici

Şaşkın

Suskun

Tatlı

Üzgün

Süper

”MİRAY GÜNDOĞDU”NUN ATÖLYESİNDE ÜCRETSİZ MASKE DAĞITIMI!

Ana Sayfa » MAGAZİN » ”MİRAY GÜNDOĞDU”NUN ATÖLYESİNDE ÜCRETSİZ MASKE DAĞITIMI!
”MİRAY GÜNDOĞDU”NUN ATÖLYESİNDE ÜCRETSİZ MASKE DAĞITIMI!
Türkiye’nin önde gelen simalarının uzun yıllardır stil danışmanlığını yapan moda tasarımcısı ”Miray Gündoğdu” moda sektöründe örnek bir davranışa imza attı.
Tülin Şahin, Murat Övüç, Gülden, Linet, İvana Sert gibi bir çok ünlü simanın moda tasarımcısı ”Miray Gündoğdu”; İstanbul Nişantaşı’nda yer alan atölyesinde üretilen maskeleri tüm sağlık çalışanlarına ücretsiz dağıtmaya başladıklarının bilgisini verdi. İhtiyacı olan tüm sağlık çalışanları atölyeden gelip diledikleri kadar maskeyi ücretsiz alabilecekler.
‘İşimiz insana temas etmek ve birbirimize temas edemediğimiz pandemi sürecinde ekibimle birlikte en azından kalplere temas etmeye çalışıyoruz ve tüm sağlık çalışanlarımıza ücretsiz maske üreterek teslim ediyoruz’ şeklinde duygularını dile getiren ”Miray Gündoğdu” ihtiyacı olanların gelip yıkanabilir maskelerini teslim alabilceklerini söyledi.
”Miray Gündoğdu” moda sektörünün de sekteye uğradığı ve üretimin durma noktasına geldiği pandemi sürecinde e-ticaret üzerinden de satışlarının devam ettiğinin bilgisini verdi.

”MİRAY GÜNDOĞDU”NUN ATÖLYESİNDE ÜCRETSİZ MASKE DAĞITIMI! - Yorumlar

YORUMLARINIZI PAYLAŞIN

 

Yapılan Yorumlar

SOSYAL MEDYADA BİZSitemizin sosyal medya hesapları

ÖNE ÇIKAN KATEGORİLER

RASTGELE İÇERİKLER

ANKARA, MÜZİĞİN RİTMİNİ DOYASIYA YAŞADI Kahraman sağlık çalışanı ilk kitabının gelirini LÖSEV’e bağışladı Darüşşafaka 3 yerli oyuncusuyla sözleşme yenilediğini duyurdu Ceren Gündoğdu Yeni Klibi “Telefon”u Müzikseverlerle Buluşturdu! Milletvekili Sındır, “ne yitirdiğimiz canları unuttuk ne de döktüğümüz gözyaşlarını!” ANTALYA YENİ YILA GÖKHAN TEPE İLE GİRDİ!

FACEBOOK'TA BİZ

TemaFabrika

Beyaz Haber Ajansı

Gözlem TV - Tüm Hakları Saklıdır