Moda İkonu Olivia Palermo’nun Tercihi Türk Markası!

Ana Sayfa » MAGAZİN » Moda İkonu Olivia Palermo’nun Tercihi Türk Markası!
Moda İkonu Olivia Palermo’nun Tercihi Türk Markası!

Stiliyle moda dünyasını yöneten isimlerin başında gelen Olivia Palermo, geçtiğimiz gün sosyal medya hesabında Türk markası Peracas’ın romantik chocker kolyesini paylaştı. Genç girişimci Beyza Arman’ın markası Peracas, bronz üzeri 24 ayar altın kaplama, kristal ve doğal taş kullanılan ürünleri bugün yurtdışında ve Türkiye’de Beymen ve Moda Operandi gibi prestijli noktalarda satılan başarılı bir aksesuar markası.

Romantik İtalyan bahçeleri, egzotik meyveler, tropikal yapraklar ve doğadaki tüm canlılardan ve formlardan ilham alarak modası geçmeyen tasarımlar sunan Beyza Arman, sofistike tasarımları günümüz modern zamanına uyarlıyor.

Olivia Palermo’nun markaya ait ürünü günlük hayatında tercih etmesi üzerine Peracas Kreatif Direktörü Beyza Arman “Peracas’ı kurarken babaannemin çocukluğumdan beri anılarımda olan doğal ve çabasız şıklığını hayal ettim. Amacım geçmiş ile gelecek arasında bir bağ kurmak ve doğadan ilham aldığım tasarımlarla evrene zamansız romantik tasarımlar bırakmaktı. ” diyerek genç markasının güçlü hikayesinden minik bir kesit anlattı. Markayı tercih eden isimler arasında Margherita Missoni , Carolina Santo Domingo, Mathile Ollivier, Jessica Kahawaty bulunuyor.

BEYAZ HABER AJANSI (BHA)

Moda İkonu Olivia Palermo’nun Tercihi Türk Markası! - Yorumlar

YORUMLARINIZI PAYLAŞIN

 

Yapılan Yorumlar

SOSYAL MEDYADA BİZSitemizin sosyal medya hesapları

ÖNE ÇIKAN KATEGORİLER

RASTGELE İÇERİKLER

Harry Potter: Puzzles & Spells Android ve iOS İçin Yayınlandı Tuğba Ünal’dan ilk imza günü Hürriyet Emlak’tan İzmirli Depremzedelere 1 Yıllık Kira Desteği Türk Telekom işletmeleri dijitalleştiriyor Gölbaşı Ankara’nın Çehresini Değiştirmeye Hazır Mobil uygulamalara 111 milyar dolar harcandı

FACEBOOK'TA BİZ

TemaFabrika

Beyaz Haber Ajansı

Gözlem TV - Tüm Hakları Saklıdır