Modern ve Çağdaş Sanat Tarihi seminerleri yarın başlıyor

Ana Sayfa » MAGAZİN » Modern ve Çağdaş Sanat Tarihi seminerleri yarın başlıyor
Modern ve Çağdaş Sanat Tarihi seminerleri yarın başlıyor

İstanbul Modern'in yetişkinlere yönelik seminer programı Atölye Modernsonbaharda çevrimiçi devam ediyor.  Modern ve Çağdaş Sanat Tarihi seminerleri yarın (5 Ekim) başlıyor

 

Atölye Modern Çevrimiçi’nin sonbahar programı 5 Ekim’de günümüz sanatını yorumlamada sanatın tarihsel gelişimini keşfe davet eden Modern ve Çağdaş Sanat Tarihi Seminerleri ile başlıyor. Seminerleri Dr. Öğr. Üyesi Fırat Arapoğlu, Prof. Dr. Esra Aliçavuşoğlu, Prof. Dr. Uşun Tükel ve Dr. Öğr. Üyesi Osman Erden veriyor.

 

Katılımcılara, sanat tarihine giriş yapma, tarihsel bağlamlar oluşturma ve sanatta yeni okuma biçimleri geliştirme olanağı sunan programın ilk yarısında modern sanat kronolojik olarak konu edilirken, ikinci yarısında ise çağdaş sanat tematik olarak işleniyor. 

 

Atölye Modern Çevrimiçi sonbahar programında ayrıca, katılımcıların yazın alanındaki sınırlarını geliştirebilecekleri Yaratıcı Yazarlık Atölyesi ile Hikâye ve Roman Atölyesi, Mario Levi ile gerçekleşiyor. Program 13 Ekim tarihinde başlıyor.

 

1 Aralık tarihinde başlayacak modern ve çağdaş sanat yapıtlarının nasıl çözümlenebileceğine ve yorumlanabileceğine dair yöntemler sunan Sanat Yapıtlarının Gizleri seminerlerinde ise katılımcılara Dr. Öğr. Üyesi Fırat Arapoğlu rehberlik ediyor.

 

Atölye Modern Katılım belgesi

Tüm derslere katılanlara ise Atölye Modern Çevrimiçi Katılım Belgesi sunuluyor. Dersler video konferans sistemi aracılığıyla canlı olarak gerçekleşiyor.

Kaynak: (BHA) – Beyaz Haber Ajansı

Modern ve Çağdaş Sanat Tarihi seminerleri yarın başlıyor - Yorumlar

YORUMLARINIZI PAYLAŞIN

 

Yapılan Yorumlar

SOSYAL MEDYADA BİZSitemizin sosyal medya hesapları

ÖNE ÇIKAN KATEGORİLER

RASTGELE İÇERİKLER

İstanbul’un 15 meydanında Aşure dağıtıldı Akıl, Beyin, Kültür’de bu hafta tembellik-çalışkanlık konuşulacak Boeing ve TUSAŞ, Boeing 737 Motor Kapağı Üretimi İçin Sözleşme İmzaladı İl Başkanı Ösen: Kiraz, DEVA Partisiyle İzmir’in güneydoğusundaki kalbi olacak Hasan Saltık anısına Ceylan Ertem konseri Vesta Global Yurt Dışında Gayrimenkul Yatırımları ve Oturma İzni Konusunda Güvenilir Çözümler Sunuyor

FACEBOOK'TA BİZ

TemaFabrika

Beyaz Haber Ajansı

Gözlem TV - Tüm Hakları Saklıdır