MorNarpin & Yeşil Kasaba “Yağmur Yağmur” ile zirveyi zorluyor

Ana Sayfa » MAGAZİN » MorNarpin & Yeşil Kasaba “Yağmur Yağmur” ile zirveyi zorluyor
MorNarpin & Yeşil Kasaba “Yağmur Yağmur” ile zirveyi zorluyor

MorNarpın & Yeşil Kasaba söz ve besteleri kendilerine ait olan “Yağmur Yağmur” adlı yeni şarkılarını tüm dijital platformlardan müzikseverlere buluşturmanın heyecanını yaşıyor. Daha önce çıkardıkları “Eğreti” adlı çalışmaları ile müzikseverlerden tam not alırken “Yağmur Yağmur” adlı şarkıları için Sarıyer Gümüşdere sahilinde şarkılarını kliplendirirlerken yönetmen koltuğuna da Türkiye’nin başarılı yönetmenlerinden Buğra Karaçam yönetmen koltuğunu oturdu.

 

MorNarpın&Yeşil Kasaba klipleri için özel eğitim almış 7 atı kullanarak kliplerinde görselliği daha da mükemmelleştirdiler.

Şarkılarının kısa sürede çok sevilmesinin ardından konser teklifleri alan MorNarpin &Yeşil Kasaba’nın “Yağmur Yağmur” adlı şarkıları da bir çok radyo tarafından en çok istek alan şarkıların başında gelmelerinden dolayı mutluluklarını ifade ederlerken
“Müziğin kendileri için nefes almak gibi bir ihtiyaç olduğunu” ifade eden MorNarpin& Yeşil Kasaba yeni çıkardıkları çalışmaları “Yağmur Yağmur” adlı müzikseverler tarafından beğeni ile karşılanırken şarkıları kısa bir sürede 450 bin civarında müziksever tarafından izlenirken klip yorum yağmuruna tutuldu.

BEYAZ HABER AJANSI (BHA)

MorNarpin & Yeşil Kasaba “Yağmur Yağmur” ile zirveyi zorluyor - Yorumlar

YORUMLARINIZI PAYLAŞIN

 

Yapılan Yorumlar

SOSYAL MEDYADA BİZSitemizin sosyal medya hesapları

ÖNE ÇIKAN KATEGORİLER

RASTGELE İÇERİKLER

Prof. Dr. Nevzat Tarhan: “Pandemi sonrası yalnızlık patlaması yaşanacak” Ünlü oyuncu Tuncay Kaynak ‘Her Cana Bir Sahip’ programına konuk oldu Gönül Dağı’nın yayın tarihi kesinleşti CHP’li Sarı: esnafa kira ve stopaj desteği verilmeli “Mucize 2: Aşk” Sinemalardan Sonra İlk Kez beIN CONNECT’te! Eyüp Lojistik filosunu 300 MAN çekici ile daha da güçlendiriyor

FACEBOOK'TA BİZ

TemaFabrika

Beyaz Haber Ajansı

Gözlem TV - Tüm Hakları Saklıdır