Müfit Can Saçıntı EkoMagazin programına konuk oldu

Ana Sayfa » MAGAZİN » Müfit Can Saçıntı EkoMagazin programına konuk oldu
Müfit Can Saçıntı EkoMagazin programına konuk oldu

Ünlü Yönetmen, Oyuncu ve Senarist Müfit Can Saçıntı, Astrolog Çiğdem Işık’ın sunduğu EkoMagazin isimli radyo programına konuk oldu. Programda sanattan yazarlığa, astrolojiden koronavirüs pandemisine kadar pek çok konu konuşuldu.

Müfit Can Saçıntı pandemi döneminin çok zor bir süreç olduğunu ve kurallara uyulmaya devam edilmesi durumunda bu pandemiden de kurtulacağımıza değinirken, program sunucusu Astrolog Çiğdem Işık ise aşı olmanın çok önemli olduğuna vurgu yaptı.

Sinema projeleriyle ilgili de özel açıklamalarda bulunan Müfit Can Saçıntı, katıldığı EkoMagazin adlı radyo programında İtiraz Ediyorum ismine sahip tek kişilik gösterisinden de söz etti. Tek kişilik gösterisinden pandemiye rağmen memnun olduğunu da söyleyen Müfit Can Saçıntı, pandeminin bir an önce bitmesi dileklerinde bulundu.

Kaynak: (BHA) – Beyaz Haber Ajansı

Müfit Can Saçıntı EkoMagazin programına konuk oldu - Yorumlar

YORUMLARINIZI PAYLAŞIN

 

Yapılan Yorumlar

SOSYAL MEDYADA BİZSitemizin sosyal medya hesapları

ÖNE ÇIKAN KATEGORİLER

RASTGELE İÇERİKLER

Aliağa Belediyesi’nin Zeytin Fidanı Dağıtımları Sürüyor. İYİ partili Çakmaklı: “Fıstık üretiminin büyük çoğunluğu Şanlıurfa’dadır” Başkan Demir, “Alçak Saldırıyı Nefretle Kınıyorum” Biotrend Enerji’ye 20 milyon Dolar değerinde yatırım Tüpraş, Üniversite Öğrencileri ile Online Staj Programı’nda Buluşmayı Sürdürüyor Çelikor Global Lojistik konteyner yatırımlarına devam ediyor

FACEBOOK'TA BİZ

TemaFabrika

Beyaz Haber Ajansı

Gözlem TV - Tüm Hakları Saklıdır