Kahkaha

Bayıldım

Cool

Kızgın

Mahcup

Öğretici

Şaşkın

Suskun

Tatlı

Üzgün

Süper

Muğla Büyükşehir Belediyesi’nin Vektörle Mücadelesi Hız Kesmiyor

Ana Sayfa » GÜNCEL » Muğla Büyükşehir Belediyesi’nin Vektörle Mücadelesi Hız Kesmiyor
Muğla Büyükşehir Belediyesi’nin Vektörle Mücadelesi Hız Kesmiyor

 

12 ay boyunca vektör ile mücadele çalışmaları sürdüren Muğla Büyükşehir Belediyesi, sivrisineklere karşı ilaçlama çalışmalarına hız kesmeden devam ediyor.

 

Muğla Büyükşehir Belediyesi yaz aylarında yoğun mesai harcadığı vektörle mücadele çalışmalarını sonbahar aylarında da aralıksız sürdürüyor. Büyükşehir ekipleri tarafından insan eliyle oluşan yapay üreme alanları olan saksı altları ve içleri, kaplarda biriken klima suları ve çim sulamaları ile oluşan su birikintileri periyodik olarak ilaçlanıyor.

 

Ayrıca Büyükşehir ekipleri, sokak hayvanlarına bırakılan sular, bahçe sulama amacı ile doldurulan kaplar gibi tüm sivrisinek üreme alanları kontrol ediyor. Bunun yanı sıra ekipler tarafından fiziksel mücadele kapsamında önlemler alınıyor ve gerektiğinde ilaçlama uygulaması yapılıyor.

 

Kaynak: (BHA) – Beyaz Haber Ajansı

Muğla Büyükşehir Belediyesi’nin Vektörle Mücadelesi Hız Kesmiyor - Yorumlar

YORUMLARINIZI PAYLAŞIN

 

Yapılan Yorumlar

SOSYAL MEDYADA BİZSitemizin sosyal medya hesapları

ÖNE ÇIKAN KATEGORİLER

RASTGELE İÇERİKLER

Kimya sektöründe ihracat yılın ilk yarısında yüzde 40 arttı CHP’li Yüksel: “Sağlık Bakanı’nın kongrelere ‘dur’ demesini beklerdim” Birleşik Krallık’ta eğitim almak isteyen öğrenciler, 11 Ekim-3 Kasım arasında 30 üniversite ile birebir görüşme imkanı elde ediyor ​Akciğer Kanserinin Yan Etkilerine ‘Pulmoner Rehabilitasyon’ Ali Babacan:  ‘130 milyar doları sattıktan sonra kameraları kuru soğan depolarına çevirmek olacak iş değil’ Ulu Önder adına düzenlenen yol yarışı nefes kesti!

FACEBOOK'TA BİZ

TemaFabrika

Beyaz Haber Ajansı

Gözlem TV - Tüm Hakları Saklıdır