Muğla’da Kanatlar’ın İçme Suyu Sorunu Ortadan Kalktı

Ana Sayfa » GÜNCEL » Muğla’da Kanatlar’ın İçme Suyu Sorunu Ortadan Kalktı
Muğla’da Kanatlar’ın İçme Suyu Sorunu Ortadan Kalktı

Muğla Büyükşehir Belediyesi Ula İlçesi Gölcük Mahallesi Kanatlar Mevkiinde yaşanan su sıkıntısını yaptığı depo düzenlemeleri ve yeni içme suyu hatlarıyla birlikte tamamen ortadan kaldırdı.

Muğla Büyükşehir Belediyesi Su ve Kanalizasyon İdaresi (MUSKİ) Genel Müdürlüğü, İl genelinde içme suyu sorunlarının ortadan kaldırılmasına yönelik çalışmalarına devam ediyor. Son olarak Ula İlçesi Gölcük Mahallesi Kanatlar mevkiinde özellikle yaz aylarında ortaya çıkan içme suyu sorunu yapılan çalışmalarla tamamen ortadan kaldırıldı.

Kanatlar mevkiinde ortaya çıkan su sıkıntısının çözümü için harekete geçen ekipler, bölgede içme suyu deposunda düzenleme ve yeni içme suyu hat yapımını tamamladı. Gölcük Mahallesi 1’nolu su deposunu Kanatlar mevkiini besleyecek şekilde dizayn eden ekipler ayrıca 500 metre yeni içme suyu hattı ve abone hat yenilemesi yaptı. Ayrıca bölgeye 1 adet vana ve 2 adet vantuz monte edilerek hattın sağlıklı bir biçimde çalışması sağlandı. Bölgede yapılan bu çalışmalarla birlikte Kanatlar mevkiinin içme suyu sorunu ortadan kaldırıldı.

 MUĞLA – BEYAZ HABER AJANSI (BHA)

Muğla’da Kanatlar’ın İçme Suyu Sorunu Ortadan Kalktı - Yorumlar

YORUMLARINIZI PAYLAŞIN

 

Yapılan Yorumlar

SOSYAL MEDYADA BİZSitemizin sosyal medya hesapları

ÖNE ÇIKAN KATEGORİLER

RASTGELE İÇERİKLER

Gizemli Şarkının Sahibi Belli Oldu Salomon Türkiye atleti Mehmet Soytürk, Kapadokya’da rekor kırmak için koşacak ALİAĞA BELEDİYESİ KURBAN SATIŞ YERİNDE TÜM TEDBİRLERİ ALDI Tepe Home teknolojik yatırımlarla güçleniyor 15 TEMMUZ ŞEHİTLERİ ANISINA CAN FEDA… Hedefi Podyumlardan Dizi ve Sinema Setlerine Geçmek

FACEBOOK'TA BİZ

TemaFabrika

Beyaz Haber Ajansı

Gözlem TV - Tüm Hakları Saklıdır