Müjde Ar’dan Bodrum Belediye Başkanına Şikayet Mektubu…

Ana Sayfa » MAGAZİN » Müjde Ar’dan Bodrum Belediye Başkanına Şikayet Mektubu…
Müjde Ar’dan Bodrum Belediye Başkanına Şikayet Mektubu…

Bodrum’da yaşadığı evinde ki duyduğu rahatsızlığı kaleme alarak Belediye Başkanı’na mektup yazan Yeşilçam’ın ünlü oyuncusu Müjde Ar bir basın bildirisi ile şikayetini kamuoyu ile paylaştı…

Bodrum’da yaşadığı evinde ki duyduğu rahatsızlığı kaleme alarak Belediye Başkanı’na mektup yazan Yeşilçam’ın ünlü oyuncusu Müjde Ar bir basın bildirisi ile şikayetini kamuoyu ile paylaştı… Basın bildirisi aynı şekilde siz değerli okuyucularımızla paylaşıyoruz…

BASINA VE KAMUOYUNA
(1 Ağustos 2020)

Bodrum Gündoğan / Kızılburun Mevkii’ndeki işletme tarafından düzenlenen gündüz plaj konserleri, akşam ise canlı müzik konserlerinin yarattığı dayanılmaz gürültü kirliliği sorunu nedeni ile şahsımca, “Bodrum Belediye Başkanı Ahmet Aras’a açık mektup” başlıklı yazı kaleme alınmıştır.

Süreç öncesinde tarafımca ve başkalarınca işletme ile alakalı birçok şikayet ilgili kurumlara iletilmiştir. İlgili şikayetler sonucunda işletme hakkında Bodrum Belediyesince idari para cezaları kesilmiştir. Ancak gürültü kirliliğinin önlenmesine dönük herhangi bir idari karar veya netice alınamamıştır.
Gürültü kirliliğine sebebiyet veren işletme tarafından, şahsım hakkında iftira nedeni ile suç duyurusunda bulunulduğu iddia edilmiştir. Bu iddianın ortaya atıldığı tarihten önce şahsımca BVS Bosphorus Turizm İşletmeciliği A.Ş ve Günay Restoran yetkilileri hakkında Gürültüye Neden Olma Suçu (TCK 183. Mad.) ve Bodrum Belediye Başkanlığı yetkilileri hakkında Görevi Kötüye Kullanma (TCK 257 Mad.) nedeni ile suç duyurusunda bulunulduğu sabittir. Söz konusu dosyaların Savcılık aşamasında olduğu, tarafımıza husumet yöneltme amacı güden işletmece gizlenmektedir.
Son olarak, tarafımızın olayı şahsileştirmek gibi bir çabası yoktur. Gürültü kirliliğine neden olan işletmenin vurdumduymaz eylemlerinin sonlandırılması için yürütülen bir hukuk mücadelesi vardır. Ne var ki tüm şiddeti ile gürültü kirliliği devam etmektedir.Saygılarımla.

Müjde AR KARAKAŞ
BHA:Yaşar ŞENYÜZ/İstanbul

Müjde Ar’dan Bodrum Belediye Başkanına Şikayet Mektubu… - Yorumlar

YORUMLARINIZI PAYLAŞIN

 

Yapılan Yorumlar

SOSYAL MEDYADA BİZSitemizin sosyal medya hesapları

ÖNE ÇIKAN KATEGORİLER

RASTGELE İÇERİKLER

Online eğitim için ebeveynlere 15 öneri Kavacık’ın artık türküsü de var Gölbaşı Belediyesi Tek Kullanımlık 15 Bin Seccade Dağıttı… Deren Talu Kanyon’da objektiflere yakalanan ünlüler arasındaydı! Araştırma: Amerikalılar, İran’a askeri operasyonu destekliyor Birkan Nasuhoğlu, Nova Norda, Canozan ve Sedef Sebüktekin’den Ortak Bir Albüm: “Şarkıların Ev Hali”

FACEBOOK'TA BİZ

TemaFabrika

Beyaz Haber Ajansı

Gözlem TV - Tüm Hakları Saklıdır