Kahkaha

Bayıldım

Cool

Kızgın

Mahcup

Öğretici

Şaşkın

Suskun

Tatlı

Üzgün

Süper

Mustafa Sandal gençliğin sırlarını anlatıyor

Ana Sayfa » MAGAZİN » Mustafa Sandal gençliğin sırlarını anlatıyor
Mustafa Sandal gençliğin sırlarını anlatıyor

Türk pop müziğinin en sevilen isimlerinden Mustafa Sandal, gençliğin hiti Fusetea ile gençleri yakalamanın yollarını arıyor.

Hit şarkılarıyla her döneme damga vuran, yazdığı şarkı sözleri dillere pelesenk olan Mustafa Sandal, Fusetea’den aldığı ilhamla yeni jenerasyonun sırlarının peşine düştü.

Genç ve dinamik marka Fusetea’nin yeni reklam filmlerinde yer alan ünlü şarkıcı, gençleri anlamak için çıktığı yolda birçok yeniliğe kapı açıyor. “Gençlik ne istiyor?” sorusuyla yola çıkan ve yeni neslin zevklerini anlamaya çalışan Mustafa Sandal, isminden giyimine, müzik tarzından kliplerine yepyeni imajıyla gençlerin karşısına çıkıyor.

“Musti Fustea’ye karşı” reklam filmlerinde başarılı oyunculuğu ile karşımıza çıkan Mustafa Sandal’ın, gençliği anlamak için çıktığı maceralar herkese keyifli anlar yaşatacak.

BEYAZ HABER AJANSI (BHA)

Mustafa Sandal gençliğin sırlarını anlatıyor - Yorumlar

YORUMLARINIZI PAYLAŞIN

 

Yapılan Yorumlar

SOSYAL MEDYADA BİZSitemizin sosyal medya hesapları

ÖNE ÇIKAN KATEGORİLER

RASTGELE İÇERİKLER

KOÇ Ailesinin en acı günü!! Muğla Büyükşehir Belediyesi’nden vatandaşlara dokunan hizmetler Doktorum Yanımda özel konu ve konuklarıyla ekranlara gelmeye devam ediyor Soma’nın kurtuluşunu sahada kutladılar Nermin Bezmen ile Rusya’dan Amerika’ya Hatıralara Yolculuk Uğur Tergek’ten Sessiz Yokuş

FACEBOOK'TA BİZ

TemaFabrika

Beyaz Haber Ajansı

Gözlem TV - Tüm Hakları Saklıdır