Mutfağın yeni starı Yayla Yemek Hazır Gümüş Effie ödülü kazandı

Ana Sayfa » GÜNCEL » Mutfağın yeni starı Yayla Yemek Hazır Gümüş Effie ödülü kazandı
Mutfağın yeni starı Yayla Yemek Hazır Gümüş Effie ödülü kazandı

Yayla; katkısız, koruyucusuz, ev yemeği tadında Yemek Hazır ürünlerini Murat Boz’un yer aldığı eğlenceli reklam filmleriyle tanıtıyor. Yayla Yemek Hazır serisinin ilk filmi, yaratıcı iletişim stratejisi ve sahadaki başarısıyla, reklam ve pazarlama dünyasının en prestijli yarışma etkinliği olan Effie’nin “Gıda” kategorisinde Gümüş Effie ödülünü kazandı.

 

 

Reklamcılar Derneği ve Reklamverenler Derneği’nin Effie Worldwide Inc. İşbirliği ile düzenlediği ve bu yıl 13.’sü yapılan Effie Türkiye ödüllerinde kazananlar belli oldu. Reklam ve pazarlama dünyasının en prestijli yarışma etkinliği olan Effie’de, Yayla Yemek Hazır’ın Murat Boz’un oynadığı ilk reklam filmi “Gıda” kategorisinde Gümüş Effie ödülüne layık görüldü. Yayla Yemek Hazır’a ödülü, yaratıcı iletişim stratejisi ve sahadaki başarısı getirdi.  

 

Lezzeti ve 2 dakikada kolayca hazırlanması ile “Mutfağın Yeni Starı” olan Yayla Yemek Hazır, Murat Boz’un yer aldığı eğlenceli reklam filmi ile dikkatleri üzerine çekmeyi başardı. Being Çözüm imzası taşıyan esprili reklam filminin yapımcılığını Organic Films, yönetmenliğini Kıvanç Baruönü üstlendi. 

 

Ev yemeklerinden oluşan ve iki dakikada hazırlanabilen Yayla Yemek Hazır ürünleri, yoğun hayat temposunda sağlıklı çözümlere pratik bir şekilde ulaşmak isteyenlere çorbadan pilava, makarnadan hoşafa kadar ev yapımı tadında pek çok lezzetli alternatif sunuyor. Katkısız ve koruyucusuz Yemek Hazır ürünleri, BPA’sız özel ambalajları sayesinde raf ömrü boyunca tazeliğini ve lezzetini kaybetmiyor. 

 

Yayla, insanların hayatını kolaylaştıran ürünleri ile zamansızlıktan yakınan çalışan kadın ve erkekler, tek başına yaşayanlar, öğrenciler, okuldan eve geldiğinde karnı acıkanlar ya da yemek yaparken pratik ürünlerle hem zamandan kazanmak hem de sofralarını zenginleştirmek isteyen herkese hitap ediyor. 

 

Kaynak: (BHA) – Beyaz Haber Ajansı

Mutfağın yeni starı Yayla Yemek Hazır Gümüş Effie ödülü kazandı - Yorumlar

YORUMLARINIZI PAYLAŞIN

 

Yapılan Yorumlar

SOSYAL MEDYADA BİZSitemizin sosyal medya hesapları

ÖNE ÇIKAN KATEGORİLER

RASTGELE İÇERİKLER

YetGen Eğitim Kooperatifi Kuruldu Yılın son festivali Randevu İstanbul tüm Türkiye ve İngiltere’yi çevrim içinde buluşturdu! ESET, EmissarySoldier’ı ortaya çıkardı İlber Ortaylı’dan etno açıklamalar GEFCO 2020 Mali Raporu’nu açıkladı: Olumsuz etkilenen bir ekonomide sağlam işletme performansı ve güçlü finansal yönetim Fawori Boya’dan boya ustalarına hediye yağmuru

FACEBOOK'TA BİZ

TemaFabrika

Beyaz Haber Ajansı

Gözlem TV - Tüm Hakları Saklıdır