Mysize Id Uygulaması İade Oranlarını Düşürerek Levı’s®’In Sürdürülebilirlik Politikasına Destek Oluyor

Ana Sayfa » GÜNCEL » Mysize Id Uygulaması İade Oranlarını Düşürerek Levı’s®’In Sürdürülebilirlik Politikasına Destek Oluyor
Mysize Id Uygulaması İade Oranlarını Düşürerek Levı’s®’In Sürdürülebilirlik Politikasına Destek Oluyor

MySizeID’nin tescilli yapay zeka destekli ölçüm teknolojisi entegrasyonuyla Levi’s® Türkiye, CO2 emisyonlarının yanı sıra iade oranlarını da önemli ölçüde düşürmeyi hedefliyor.

Yapay zeka ile beden ölçüm teknolojisinin yaratıcısı MySizeID, başarılı ve yeni iş birliğini 25 Mayıs’ta duyurdu. Denim giyim alanında dünya lideri Levi Strauss & Co.'nun çatısı altında bulunan Levi’s® Türkiye, MySizeID desteğiyle iade oranlarını önemli ölçüde düşürmeyi planlıyor. 

 

MySizeID’nin ölçümleme teknolojisi, çevrimiçi alışveriş yapanlara en uygun beden önerisini sunmak için patentli algoritmasını Levi’s®’ın beden çizelgeleri ve ürün tablosu verileriyle eşleştirerek kullanıyor. Kullanımı kolay, ölç ve satın al uygulaması, Levi’s®’ın online alışveriş sitesine sorunsuz bir şekilde entegre edildiğinden beri çevrimiçi alışveriş deneyimini iyileştiriyor, müşterilerinin markaya olan bağlılık ve güvenlerini artırıyor. 

 

MySizeID, müşterileri doğru bedenleri ile buluşturarak, Levi’s®’a gelen iadelerin yüksek oranda azaltmasına yardımcı olarak maliyetli ters lojistikten tasarruf etmesine ve sürdürülebilirlik vaatlerini güçlendirmesine yardımcı oluyor. E-ticaret sektöründe ürün iadeleri, lojistik tarafında büyük oranda karbondioksit emisyonlarına yol açarken, MySizeID iadeleri durduran teknolojisi ile sorunun 70'ine neden olan doğru beden seçimine eğiliyor ve gezegenin yanı sıra, kar marjına da fayda sağlıyor.

 

Levi’s’® Türkiye Genel Müdürü Ersin Arslan "MySize ile pilot proje olarak başladığımız çalışmayı, iade verilerinde başarılı bir düşüş gözlemlediğimiz için süregelen bir iş birliğine çevirdik," dedi.  “Müşterilerimizi daha iyi tanıdık, iletişim kurduk, ürün iade sürecinin zorluklarını, zaman kaybını, masraflarını azalttık ve bunları başarırken bir yandan da daha sürdürülebilir hale geldik. Bu işbirliğini devam ettirmek ve yakın gelecekte Levi’s®'ta oluşturacağı daha büyük etkiyi görmek için heyecanlıyız,” diye belirtti. 

 

MySize CEO'su Ronen Luzon, "Levi's® Türkiye ile işbirliği halinde olmaktan ve onlara daha iyi bir deneyim sunmaktan, müşteri memnuniyeti, iş maliyetleri ve sürdürülebilir faaliyetlerine kadar her açıdan kazançlı bir teknoloji sunmaktan onur duyuyoruz," dedi. "Levi’s® Türkiye’nin sistemimizi tam olarak benimseyen büyük perakende markaları arasına katılması, beden ölçüm teknolojisine olan acil ihtiyacı ve özellikle MySizeID’nin buna sağladığı muazzam etkiyi gösteriyor,” diye ekledi.

Kaynak: (BHA) – Beyaz Haber Ajansı

Mysize Id Uygulaması İade Oranlarını Düşürerek Levı’s®’In Sürdürülebilirlik Politikasına Destek Oluyor - Yorumlar

YORUMLARINIZI PAYLAŞIN

 

Yapılan Yorumlar

SOSYAL MEDYADA BİZSitemizin sosyal medya hesapları

ÖNE ÇIKAN KATEGORİLER

RASTGELE İÇERİKLER

Spor sonrası enerjinizi meyve suyuyla geri kazanın Okanlı Küçük Mucitlerden 131 Buluş Ünlü medyum Zeynel Eroğlu; Covid-19 2021’de de gündemimizde kalacak! CHP’li Karahan: “ilçemizin en temel sorunu alt yapı” Sezen Aksu’nun gözdesi.. İngiltere’nin PKK uzantılarıyla ilgili kararına Dışişleri Bakanlığı’ndan açıklama

FACEBOOK'TA BİZ

TemaFabrika

Beyaz Haber Ajansı

Gözlem TV - Tüm Hakları Saklıdır