Nadir Kadakal’a Dedeman’da yeni görev

Ana Sayfa » GÜNCEL » Nadir Kadakal’a Dedeman’da yeni görev
Nadir Kadakal’a Dedeman’da yeni görev

Dedeman Hotels & Resorts International’ın İş Geliştirmeden Sorumlu İcra Kurulu Üyesi Nadir Kadakal aynı zamanda Otelcilik Direktörü olarak atandı. 

 

1993 yılından itibaren Dedeman Hotels & Resorts International’da farklı görevler üstlenen, 2012 yılında Dedeman Bostancı Hotel & Convention ve Park Dedeman Bostancı otellerinin Genel Müdürü olarak atanan Nadir Kadakal, 2019 yılında İş Geliştirmeden Sorumlu İcra Kurulu Üyesi olarak markanın büyüme hedeflerinin hayata geçmesinde aktif rol üstlenmeye başladı. 

 

İcra Kurulu Üyeliğine ek olarak Otelcilik Direktörü görevini de üstlenen Kadakal, artık tüm Dedeman otellerinin operasyonlarından da sorumlu olacak. 

 

1990 yılında Hacettepe Üniversitesi, Turizm ve Otel İşletmeciliği bölümünden mezun olduktan sonra ABD San Diego National University’de sertifika programını tamamlayan Kadakal, turizm ve otelcilik sektöründe, farklı kademelerde 30 yılı aşan bir tecrübeye sahip.

 

Evli ve iki çocuk babası olan Kadakal, TUROB, ATİD, SKAL, TUROYD gibi çok sayıda sivil toplum kuruluşuna üyedir.

Kaynak: (BHA) – Beyaz Haber Ajansı

Nadir Kadakal’a Dedeman’da yeni görev - Yorumlar

YORUMLARINIZI PAYLAŞIN

 

Yapılan Yorumlar

SOSYAL MEDYADA BİZSitemizin sosyal medya hesapları

ÖNE ÇIKAN KATEGORİLER

RASTGELE İÇERİKLER

YOTEL Istanbul Havalimanı, Tripadvisor “2021 Traveller’s Choice” ödülü aldı Kadınların barış projesi finale ulaştı Bireysel Emeklilik Sistemi’nde (BES) 1 Temmuz’dan itibaren geçerli olmak üzere yeni düzenlemelere gidildi. Türk Kahvesi İştah Kesmede Büyük Rol Oynuyor Farmasi, Avrupa’nın en büyük entegre tesisini Ömerli’de açtı! ​Z kuşağı siyaseti etkileme gücünde mi?

FACEBOOK'TA BİZ

TemaFabrika

Beyaz Haber Ajansı

Gözlem TV - Tüm Hakları Saklıdır