Kahkaha

Bayıldım

Cool

Kızgın

Mahcup

Öğretici

Şaşkın

Suskun

Tatlı

Üzgün

Süper

NERMİN GÜL: HANİ YAPAMAZDIM!

Ana Sayfa » MAGAZİN » NERMİN GÜL: HANİ YAPAMAZDIM!
NERMİN GÜL: HANİ YAPAMAZDIM!

Nermin Gül’ün başarı öyküsünü kaleme aldığı beklenen kitabı Hani Yapamazdım MD Basım Yayınları beraberliğinde, Haziran ayında yurtiçi ve yurtdışı okuyucusu ile buluştu.

Nermin Gül’ün başarı öyküsünü kaleme aldığı beklenen kitabı Hani Yapamazdım MD Basım Yayınları beraberliğinde, Haziran ayında yurtiçi ve yurtdışı okuyucusu ile buluştu.

8 Mart Dünya Kadınlar Günü’nde kadınlarımıza armağan olarak çıkması planlanan kitap, Covid-19 salgını nedeni ile ertelenmiş olmasına rağmen, ünlü şef-sunucu takipçilerine verdiği sözü yerine getirerek yeni normale dönüşün ilk günlerinde kitabı dağıtıma çıkardı, büyük ilgi gördü ve görmeye devam ediyor.

Nermin Gül okuyucuları ile imza gününde buluşmayı, her kadının kendinden bir parça bulacağı kitapta özellikle Anadolu’daki kadınlarımızın hayatlarına dokunmayı, onlara bir kadının isteyince neler başarabileceğini bire bir anlatmayı hedefliyor.

Hayaller ve gerçekler iki tehlikeli düşman olabilir size, sadece hayal ediyorsanız eğer…’

Ben, hayallerine ve ailesine sımsıkı tutunup: “Hani yapamazdım” cümlesini kurabilecek fırsata ve güce kavuşabilmek için nice dikenler arasından güller deren sıradan bir faniyim…

“Yüreğimden geçip aklıma düşenleri paylaştığım, bugüne kadar ki naçizane hayat öyküm olan bu kitabı; kadın ve anne olmanın bana verdiği ayrıcalığa dayanarak, yol arkadaşım olan kıymetli hanımefendilere ithaf ediyorum. Güç ve cesaret kaynağım oldular çünkü…

Siz yeter ki, bir niyet edin yola vurmaya kendinizi…

Size vuran her darbenin, ancak hızınızı yükselteceğini bilin.

Ben öyle yaptım, şimdi sıra sizde!

“Ayaklarınızı yerden kesecek mutluluklar size çok yakın da olabilir. Ama siz yine de ayakları yere basan mutlulukların peşinden koşun”

NERMİN GÜL: HANİ YAPAMAZDIM! - Yorumlar

YORUMLARINIZI PAYLAŞIN

 

Yapılan Yorumlar

SOSYAL MEDYADA BİZSitemizin sosyal medya hesapları

ÖNE ÇIKAN KATEGORİLER

RASTGELE İÇERİKLER

Güzellik Fuarının Sunucusu Burçin Parasayar’dı ‘TAY’ 73. CANNES FİLM FESTİVALİ’NE KATILACAK ​Bundan böyle okuduğunuz kitapları unutmak yok! Başkan Sandal, “O canlara borcumuz var” Bu yazın hitlerinden ‘Aşk Esiyor’ ve Berru Tural YERLİ MONİCA ZİLAN DURU’DAN TATİL KEYFİ

FACEBOOK'TA BİZ

TemaFabrika

Beyaz Haber Ajansı

Gözlem TV - Tüm Hakları Saklıdır