Netflix, The Witcher’in ikinci sezonundan Anya Chalotra’nın ilk görsellerini paylaştı

Ana Sayfa » MAGAZİN » Netflix, The Witcher’in ikinci sezonundan Anya Chalotra’nın ilk görsellerini paylaştı
Netflix, The Witcher’in ikinci sezonundan Anya Chalotra’nın ilk görsellerini paylaştı

Netflix, The Witcher’in ikinci sezonun ana karakter üçlemesinin son iki görüntüsünü paylaştı. Son paylaşılan karelerde, Anya Chalotra’nın hayat verdiği Vengerberg’lü Yennefer yer alıyor.

Sodden Tepesi Savaşı’nın ardından zincirlenen büyücünün dönüşü görünüyor… Peki bu Yennefer’in kaderini nasıl etkileyecek?

The Witcher hakkında:

Dünyaca ünlü kitap dizisinden uyarlanan The Witcher destansı bir ailenin epik öyküsünü konu alıyor. Yalnız bir canavar avcısı olan Rivialı Geralt, insanların yaratıklardan bile daha kötü olabildiği bir dünyada kendine yer edinmeye çalışmaktadır. Ancak kader onu güçlü bir büyücü ve tehlikeli bir sırra sahip genç bir prensesle karşılaştırır. Üçlü, artık her geçen gün daha da vahşi hale gelen bu kıtada birlikte yürümeyi öğrenmelidir.

BEYAZ HABER AJANSI (BHA)

Netflix, The Witcher’in ikinci sezonundan Anya Chalotra’nın ilk görsellerini paylaştı - Yorumlar

YORUMLARINIZI PAYLAŞIN

 

Yapılan Yorumlar

SOSYAL MEDYADA BİZSitemizin sosyal medya hesapları

ÖNE ÇIKAN KATEGORİLER

RASTGELE İÇERİKLER

Hangi yiyecekleri neden canımız çeker? Zeynep Bastık yeni şarkısıyla canlı yayında Büyüler Hangi Dillerde Yapılır? İncelikleri Nelerdir? 1400 Çocuğun okul ihtiyaçları Beylikdüzü Belediyesi’nden İran medyası: IAEA Lideri Amano’yu ABD ve İsrail öldürdü “İstediğiniz kadar yetenekli olun adamınız yoksa rol vermiyorlar”

FACEBOOK'TA BİZ

TemaFabrika

Beyaz Haber Ajansı

Gözlem TV - Tüm Hakları Saklıdır