Netflix, The Witcher’in ikinci sezonundan Anya Chalotra’nın ilk görsellerini paylaştı

Ana Sayfa » MAGAZİN » Netflix, The Witcher’in ikinci sezonundan Anya Chalotra’nın ilk görsellerini paylaştı
Netflix, The Witcher’in ikinci sezonundan Anya Chalotra’nın ilk görsellerini paylaştı

Netflix, The Witcher’in ikinci sezonun ana karakter üçlemesinin son iki görüntüsünü paylaştı. Son paylaşılan karelerde, Anya Chalotra’nın hayat verdiği Vengerberg’lü Yennefer yer alıyor.

Sodden Tepesi Savaşı’nın ardından zincirlenen büyücünün dönüşü görünüyor… Peki bu Yennefer’in kaderini nasıl etkileyecek?

The Witcher hakkında:

Dünyaca ünlü kitap dizisinden uyarlanan The Witcher destansı bir ailenin epik öyküsünü konu alıyor. Yalnız bir canavar avcısı olan Rivialı Geralt, insanların yaratıklardan bile daha kötü olabildiği bir dünyada kendine yer edinmeye çalışmaktadır. Ancak kader onu güçlü bir büyücü ve tehlikeli bir sırra sahip genç bir prensesle karşılaştırır. Üçlü, artık her geçen gün daha da vahşi hale gelen bu kıtada birlikte yürümeyi öğrenmelidir.

BEYAZ HABER AJANSI (BHA)

Netflix, The Witcher’in ikinci sezonundan Anya Chalotra’nın ilk görsellerini paylaştı - Yorumlar

YORUMLARINIZI PAYLAŞIN

 

Yapılan Yorumlar

SOSYAL MEDYADA BİZSitemizin sosyal medya hesapları

ÖNE ÇIKAN KATEGORİLER

RASTGELE İÇERİKLER

PANDEMİ DÖNEMİNDE YENİLENEBİLİR ENERJİNİN ÖNEMİ DisplayMate, Galaxy Note20 Ultra’ya En İyi Akıllı Telefon Ekranı Ödülü’nü verdi! Demet Akalın “Kahır” ile Zirve ‘de! AHEF’ten güneş çarpması uyarısı Muğla Büyükşehir Belediyesi 154 Bin Ton Atığı Geri Kazandırdı Muğla Büyükşehir Belediyesi’nden Üreticiye Daha Fazla Kazandıran Destekleme

FACEBOOK'TA BİZ

TemaFabrika

Beyaz Haber Ajansı

Gözlem TV - Tüm Hakları Saklıdır