Netflix, Ünlü Çizgi Romanından Uyarlanan Juplter’s Legacy’nin Tarihini Duyurdu

Ana Sayfa » GÜNCEL » Netflix, Ünlü Çizgi Romanından Uyarlanan Juplter’s Legacy’nin Tarihini Duyurdu
Netflix, Ünlü Çizgi Romanından Uyarlanan Juplter’s Legacy’nin Tarihini Duyurdu

Mark Millar ve Frank Quitely'nin çizgi romanından uyarlanan epik süper kahraman dizisi Jupiter’s Legacy, onlarca yılı kapsayarak aile, güç ve sadakatin karmaşık dinamiklerinde odaklanacak. Josh Duhamel, Leslie Bibb, Ben Daniels, Elena Kampouris, Andrew Horton, Mike Wade ve Matt Lanter’ın başrolünde olduğu 8 bölümlük dizi, 7 Mayıs’ta Netflix’te yayına girecek. 

 

JUPITER’S LEGACY Hakkında: 

 

Neredeyse yüzyıldır insanlığın güvenliğini sağlamalarının ardından dünyanın birinci nesil süper kahramanları, artık miraslarını devralmaları için çocuklarına güvenmektedir. Ancak değerlerini kanıtlamaya istekli olan genç süper kahramanlar, ebeveynlerinin efsanevi itibarlarına yakışır şekilde davranmakta ve kişisel standartlarını buna göre belirlemekte zorlanır. 

 

Yürütücü Yapımcılar: Mark Millar, Frank Quitely, Lorenzo Di Bonaventura, Dan McDermott, Steven S. DeKnight, James Middleton, ve Sang Kyu Kim.

 

Netflix Hakkında:

Netflix, 190'dan fazla ülkede 204 milyonu aşkın ücretli kullanıcının farklı türlerde ve dillerde diziler, belgeseller ve sinema filmleri izlediği, dünyanın eğlence odaklı lider yayın hizmetidir. Üyeler yayınları istedikleri kadar, istedikleri zaman, istedikleri yerde, internete bağlı tüm ekranlarda izleyebilirler. Yayınların tamamını reklamsız olarak ve herhangi bir taahhütte bulunmadan oynatabilir, durdurabilir ve daha sonra izlemeye devam edebilirler.

Kaynak: (BHA) – Beyaz Haber Ajansı

Netflix, Ünlü Çizgi Romanından Uyarlanan Juplter’s Legacy’nin Tarihini Duyurdu - Yorumlar

YORUMLARINIZI PAYLAŞIN

 

Yapılan Yorumlar

SOSYAL MEDYADA BİZSitemizin sosyal medya hesapları

ÖNE ÇIKAN KATEGORİLER

RASTGELE İÇERİKLER

Tanju Okan’ın veliahttından yeni şarkı… Arabeskin usta yorumcusu Cansever ses yarışması düzenledi SunExpress’ten 2021 yazında Türk turizmine tam destek Brisa ve TEMA Vakfı’ndan Dijital Orman BERGÜZAR KOREL’DEN PAPARAZİLERE ŞOK Regaib Kandili mesajları resimli 2020 kısa kandil tebrik sözleri

FACEBOOK'TA BİZ

TemaFabrika

Beyaz Haber Ajansı

Gözlem TV - Tüm Hakları Saklıdır